Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Mátraszentistván Sípark topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Avalokitesvara
8 élménybeszámolót írt
8
13 éve tag
2018.02.10. 09:17
szia,
köszi a biztatást!
ők is befizettek a kiscsoportosra, csak utána a pályán kívül is elkélne egy kis útbaigazítás. Azt is gondoltam, hogy van-e valaki, aki szívességből megmutatja nekik, hogy működnek a felvonók, vagy hol melyik pálya van és hogy ismerik ezeket fel, esetleg a pályán hogy és mit kerüljenek ki.
A csoportost én is igénybevettem a héten a fiammal, szuper volt, a teljesen kezdő után délután már lehoztam a piros pályán, de én tudok síelni, ők meg sosem voltak és azért valljuk be, lehetnek meglepetések...
üdv
Előzmény: (GGregory 199236)
GGregory
67 élménybeszámolót írt
67
6 éve tag
2018.02.10. 00:35
Szia!

Szerintem a csoportos de. kezdő + du. újrakezdő a helyi síiskolában elég egy felnőttnek, hogy a 6-os pályán biztonsággal elkezdjen síelni. Mindezt tapasztalatból mondom, a feleségemnek kellett a délután, hogy jobbra is tudjon kanyarodni ne csak balra ( a hüttéhez ugye jobbra kell menni :-))
Különben csoportban tanulni jobb az elején, vidámabb látni, hogy nem csak te szenvedsz...

Jó síelést!
Viri
715 élménybeszámolót írt
715
20 éve tag
2018.02.09. 22:34
Azt hiszem ennek nem örülnének az ottani síiskolában.
Avalokitesvara
8 élménybeszámolót írt
8
13 éve tag
2018.02.09. 20:23
udv, van valaki aki esetleg Mátraszentistvánon hajlandó privát síoktatást tartani vasárnap egy teljesen kezdő felnőttnek és gyereknek? az ottani síiskola már csak csoportos jelentkezést fogad és jó lenne egy hatékony kezdés az ismerősöknek, hogy kedvet kapjanak hozzá. köszi
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.