Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Kékestető topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
dioo
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
2018.02.14. 10:03
Mi is ott kezdtük a gyerkőccel, akkor 3-4 éves volt, kezdtük a bébi pályán, majd az aljáig, Veronika rétig, ezt nagyon szeretjük, mert nem kell a csákányossal közlekedni, nem fáradunk el annyira. Eleinte én is magam elé vettel a felvonón a gyerkőcöt. Most már 8 éves, még snowboarddal is magabiztosan felvonózik.
Előzmény: (watchup 198542)
watchup
10 élménybeszámolót írt
10
12 éve tag
2018.01.21. 21:39
2018.01.20-án szombaton, a nagyobb havazás előtt voltam Kékestetőn 10 éves lányommal síelni. Azért döntöttünk mellette, mert Kecskemétről bő 2 óra alatt oda lehet érni, és mert míg a lentebb fekvő magyar síterepeken napközben +5 fokok voltak megelőző héten és hóhiány volt jellemző, itt nem ment 0-1 fok fölé a hőmérséklet. Délutánra jöttünk, délben ettünk pár falatot a torony melletti étteremben, és 1kor kezdtük a csúszást. Fél nap alatt is kellemesen elfáradtunk a végére. A pálya állapota szerintem fantasztikus, kiváló volt a hó. Jegesedéssel nem találkoztam, és mindenhol kellő vastag volt a hóréteg. Egy darab csákányos felvonó ment, de szombat ellenére sem alakult ki 2-3 percnél nagyobb sor. A felvonóra is csak jót tudok mondani, a kezelők nagyon segítőkészek, gyerekkel mindig segítettek a beszállásnál. A tempója is szerintem megfelelő és jó, hogy kettőnket együtt visz fel. Biztonságos, nem sokszor kellett kiesők miatt megállítani. Nem egy fotel, de legalább növeli a kint töltött idő sport értékét. A pálya egy nem túl durva, de kellemes hosszúságú kék pálya, ami szerintem olyanoknak, akiknek már pár órát volt a lábukon léc kiváló terep. Tervezem, hogy legközelebb a kisebb, teljesen kezdő gyerekemet is elhozom ide tanulgatni.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.