Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Gopass Card topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
KKy
117 élménybeszámolót írt
117
8 éve tag
2018.02.22. 11:38
Hello!

Igen, de ahhoz szükség van "Gopass" kártyára. Legutóbb amikor Chopok-délen voltam két hölgy osztogatta ezeket, de mivel nekem már régóta van nem tudom, hogy mi a teendő ilyenkor. Azt viszont tudom, hogy az online, új regisztrációnál megkérdezi a rendszer, hogy van-e hozzáadható Gopass kártya számod. Tehát szerintem két lehetőséged van:
1. Online regisztrálsz, igényelsz kártyát (kb 10 nap múlva érkezik), a regisztráció után azonnal megveszed a bérletet (bankkártyával fizetsz, fel dob +2 Eurót az a későbbi Gopasss kártyád ára), kinyomtatod a vonalkódos visszaigazolást és viszed magaddal a pályára, a pénztárnál kapsz egy ideiglenes kártyát (2 Euro), síelsz, majd a kártyát délután visszaadod és visszakapod a 2 Eurot, ha kipostázták a kártyát már nem kell reggel bemenni a pénztárba ill. nem kell nyomtatni semmit azonnal mehetsz a kapuhoz. (Ezt a folyamatot már próbáltuk)
2: A Gopass ponton kérsz egy Gopass kártyát, és gondolom ott azonnal meg lehet csinálni a regisztrációt is (ezt csak gondolom!!!), ha kész vagy a Gopass automatánál bankkártyával megveszed a napijegyet, azt mondták ugyanúgy 5 Euróval olcsóbb. Később a meglévő regisztrációddal, kártyáddal már online tudod intézni a vásárlást, ez azért is jó, mert ha több mint három nappal korábban veszed meg a napijegyet még olcsóbb.
Ajánlom a Gopass alkalmazás letöltését a telefonodra, mert akkor minden beérkezett üzeneted, visszaigazolásod nálad van.

A korábbi bejegyzésekben már beszélgettünk arról (olvasgasd el), hogy azért még vannak homályos dolgok.

KKy
Előzmény: (Attis777 199894)
Attis777
10 élménybeszámolót írt
10
6 éve tag
2018.02.22. 11:12
Szia!
Köszönöm szépen!
Ha jólértelmezem akkor a helyszinen is meg tudom venni a gopass pointon,bankkártyával?
Mi a tapasztalat?
Az az 5€ is számít...
Előzmény: (KKy 199881)
KKy
117 élménybeszámolót írt
117
8 éve tag
2018.02.22. 08:58
Szia, jó reggelt mindenkinek!

Szerintem megéri, mert olcsóbban tudsz napijegyet vásárolni.
Ezt a hirdetést a sieles.hu honlapon találtam:
https://www.jasna.sk/hu/szabadsag/sieles/ujdonsagok-tel-20172018/a-sielo-maga-doenti-el-hogy-mennyit-fizet-a-skipassert/
Ha kérdésed van írj.

üdv: KKy
Előzmény: (Attis777 199869)
Attis777
10 élménybeszámolót írt
10
6 éve tag
2018.02.22. 07:47
Sziasztok!
Chopok-ra mennék síelni 1napra.hétvégén.
Tudnátok segíteni,hogyan működik ez a gopass rendszer 1napra is megéri?
Köszönöm!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.