Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Gopass Card topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
KKy
117 élménybeszámolót írt
117
8 éve tag
2018.02.23. 11:11
Szia!

Értelemszerűen több napra is jó és a végén kapod vissza a letétet, de javasloma a másik topicot is Pl: https://sielok.hu/forum/viewtopic.php?t=5484&onemessageid=199495

KKy
Előzmény: (b_ratkay 199954)
b_ratkay
2 élménybeszámolót írt
2
6 éve tag
2018.02.23. 11:06
Köszönöm a gyors választ! Elolvastam de nem láttam családtagokra vonatkozóan ezt...Erre gondolsz? Tehát nekem lesz ideiglenes kártyám amit a pénztárnál kapok meg ha utazásig nem kaptam meg a kártyát. Ez tiszta. De a családtagoknak akkor a pénztárnál igényelni kell ideiglenes kártyát 2 Euro letéttel minden reggel 1 hetes sielésnél ha nem rendelek nekik külön kártyát?

"1. Online regisztrálsz, igényelsz kártyát (kb 10 nap múlva érkezik), a regisztráció után azonnal megveszed a bérletet (bankkártyával fizetsz, fel dob +2 Eurót az a későbbi Gopasss kártyád ára), kinyomtatod a vonalkódos visszaigazolást és viszed magaddal a pályára, a pénztárnál kapsz egy ideiglenes kártyát (2 Euro), síelsz, majd a kártyát délután visszaadod és visszakapod a 2 Eurot, ha kipostázták a kártyát már nem kell reggel bemenni a pénztárba ill. nem kell nyomtatni semmit azonnal mehetsz a kapuhoz. (Ezt a folyamatot már próbáltuk)"
Előzmény: (KKy 199953)
KKy
117 élménybeszámolót írt
117
8 éve tag
2018.02.23. 10:59
SziaI

Ha neked már van Gopass kártyád akkor azonnal mehetsz a kapuhoz, a többieknél a teendőket két bejegyzéssel ezelőtt már leírtam. Olvass egy kicsit vissza.
Február elején-közepén a "Chopok dél és észak" topicon is többen írtak a témáról.
KKy
Előzmény: (b_ratkay 199950)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
b_ratkay
2 élménybeszámolót írt
2
6 éve tag
2018.02.23. 10:40
Sziasztok!

Új vagyok ma GOPASS-on. Regisztráltam magamat és az összes családtagomat magam alá. A kérdésem, hogy a sielésnél én a GOPASS kártyával vagy a kiváltott ideiglenes kártyával tudok majd bemenni a pályára vagy hogyan? A családtagjaim akiknek nincs chip kártyája ők hogy tudnak majd bemenni ha megveszem online a bérletet nekik? Erről sajnos nem találtam pontos leírást...

Köszönöm
Barnbaás
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.