Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síléc javítás topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
gaboca
3374 élménybeszámolót írt
3374
15 éve tag
2018.02.26. 12:45
A folyékony vax nem sokat ér, hidegben még meleg vaxból is a keményebbet kell felrakni, ilyenkor a hókristályok is sokkal keményebbek, hidegebbek, nem tud kialakulni a víz film, ezért is tud meglepő módon nagy hidegben rosszabbul csúszni a léc.
Előzmény: (KKy 200076)
Kálmi
68 élménybeszámolót írt
68
16 éve tag
2018.02.26. 12:11
Szia!

Valószínűnek tartom, hogy a síléced talpa nincsen megfelelően strukturálva, ezért tapad rá a hó. Sok szervízben ez nem a csiszolással együtt járó szolgáltatás, hanem külön kell kérni és természetesen fizetni érte. Amennyiben ilyen helyen volt a léced szervízben, kérd a strukturálást is.

Üdv: Kálmi
Előzmény: (KKy 200076)
KKy
117 élménybeszámolót írt
117
8 éve tag
2018.02.26. 11:26
Sziasztok!

Szakértőket szeretném megkérdezni: Szombaton Chopok északon, amikor kiszálltam a beülős liftből letapadt többször a lécem. Lecsatoltam és ráfagyott jégdarabokat, inkább jeges "csíkokat" láttam a talpon, amit a pályán lévő laza, de hideg hó nem tudott lecsiszolni, inkább fékezte a csúszásomat. Természetesen, ha élre tettem nem volt probléma. Miért volt ez így? Az elmúlt időszakban rendszeresen sielések előtt folyékony Toko vakszot használtam. A pályán hideg volt -10 alatt, a felületen nagy mennyiségű, inkább porhó, de elég nehéznek éreztem és előtte elég hosszú ideig álltam a felvonónál.

köszi szépen: KKy
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.