Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Snowboard bakancs kérdés topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
cdl
107 élménybeszámolót írt
107
9 éve tag
2018.03.03. 14:55
De jó, hogy eszembe juttattad.
Van egy új belső cipőm, aminek a legelső bújtatója ki van szakadva.(ez tartja a zárat is)
Kerestem itt egy cipészt, ma átvette, szerdára kész is lesz.
A sztori:neten rendeltem egy bakit.
Amikor átvettem, észrevettem, hogy ki van szakadva a bújtató.
Írtam a Newmotion-nak, hogy ez a problémám a megrendelt bakival.
Semmmi gond, küldtek egy PÁR teljesen új belső cipőt, hogy használjam egészséggel.
Így most van egy pár tartalék is, hogy most már megcsináltatom.
Fetzer Robi
146 élménybeszámolót írt
146
13 éve tag
2018.02.28. 10:24
Köszönöm, megpróbálom!

Egy másik üzletet ma már szintén felkerestem, amit ugyancsak egy snowboardbolt ajánlott, de sajnos annyira a cipő orra felé van a szakadás (a legalsó fűzőbújtató szakadt ki), hogy nem tudták odáig belenyomni a varrógépbe. Talán majd itt!

Robi
morfologus
141 élménybeszámolót írt
141
11 éve tag
2018.02.27. 17:43
Szia,

A Boráros téren van Mádi Imre cipész, az ötletet az amigosnowman bolttól kaptam, ők is oda hordják a nem garanciális darabokat, rendkívül lelkiismeretes, szerintem tégy vele egy próbát.
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Fetzer Robi
146 élménybeszámolót írt
146
13 éve tag
2018.02.26. 13:06
Sziasztok!

Van vkinek tapasztalata, tippje, ötlete arra, hová, milyen cipészhez(?) lehetne elvinni javításra egy Burton Tribute bakancsot, aminek az egyik fűzőbújtatója elengedett? Ráadásul az orrán is meg kellene erősíteni már egy varrás (hiába, az oktatás nem kíméli...).

Laikusként nem tűnik egyszerű feladatnak a visszavarrás, nem tudom, lehetséges-e egyáltalán, de nem szeretném csak úgy elengedni, 12 év alatt a szívemhez nőtt. :-) Bár lehet, hogy a baki már fel akarja adni, ugyanaznap szakadt el a fűző külső borítása, és feslett fel a fél cipőfűző, mint amikor a fűzőbújtató kiszakadt.

Robi
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.