Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síterepek értékelése és beszámolók kiemelése topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
bertazs
106 élménybeszámolót írt
106
11 éve tag
2018.03.05. 20:58
Kedves Andrea!

2018.01.15-én írtam egy beszámolót Via Lattea/Sestriere síterepéről. Már egy ideje hezitálok, hogy érdemes lenne-e ide 1 hétre ellátogatni, de a korábbi beszámolókban kicsit kevés infót találtam a döntéshez. Most viszont úgy alakult, hogy 2 napot síelhettem itt és ezért egy részletesebb beszámolóban elmeséltem tapasztalataimat, hogy kicsit segítsem a hasonló cipőben járó sítársakat. Ismerőseim, akik olvasták az írásom csodálkozva jelezték nekem, hogy nem lett az írás kiemelve, pedig tartalmaz hasznos infókat. Én nem tudom, hogy mik a kiemelés kritériumai, nem is szeretném az írásomat senkire ráerőltetni, csak azt szeretném, hogy minél több sítárshoz jussanak el az információk és ehhez a kiemelés nagyban hozzájárulna, ha végül érdemesnek tartanák rá.

Köszönettel, Berta Zsolt
Előzmény: (WAndrea 135230)
WAndrea
1070 élménybeszámolót írt
1070
22 éve tag
2012.02.23. 07:14
Éva: Igen, pontosan így van, legalábbis erre törekszünk.

Síman: köszönet a jelzésért, ez tényleg nagyon tartalmas beszámoló, ki is emeltem rögtön. Illetve nem rögtön, mert mivel itt ez volt az első kiemelés, előbb még össze kellett kapcsolni a síterepet a fórummal (külső moderátornak ehhez nincs jogosultsága, ezért maradhatott el a kiemelés).

Az ilyen észrevételek sokat segítenek nekünk, köszönjük!
Előzmény: (mitro 135325)
mitro
1154 élménybeszámolót írt
1154
16 éve tag
2012.02.22. 23:31
Most konkrétan a Sachticky topikban történt kiemelésről írtam, de volt már más kiemelt beszámolókkal kapcsolatban is ugyanez az észrevételem. Sajnos nem igazán emlékszem, ha nem gond, nem keresgélném, de az én beszámolóim között is volt már olyan, amin igencsak meglepődtem, hogy kiemeltétek.

" A kiemelés azonban nincs kőbe vésve, utólag is tudunk rajta változtatni. Van ami kikerül a kiemelésből, van ami utólag bekerül." Gondolom, itt arra gondolsz, hogy a "síterep értékelés"-ből kerülnek ki az aktualitásukat vesztett beszámolók. Akkor ez így rendben van.
Köszönöm a reagálást.
Előzmény: (WAndrea 135230)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
SíMan
426 élménybeszámolót írt
426
17 éve tag
2012.02.22. 16:10
Tudom nem illik a saját portékát dícsérni, de a lengyelországi Krynicaról írtam - hét végén - egy beszámolót, amelybe igyekeztem mások számára is hasznos információkat írni.
Előzmény: (WAndrea 135230)
WAndrea
1070 élménybeszámolót írt
1070
22 éve tag
2012.02.22. 12:24
Kedves Éva!

Köszi az észrevételt. Azokat a beszámolókat emeljük ki, amelyek érdemi, mások számára is hasznos információkat tartalmaznak az adott síterepről. Ahogy írod, valóban szempont az is, hogy időtálló legyen a beszámoló.

Ez elég szubjektív dolog, ráadásul több szerkesztő is dolgozik ezen hol párhuzamosan, hol egymást váltva, és egyénenként is változó ki mennyire "szigorú". A kiemelés azonban nincs kőbe vésve, utólag is tudunk rajta változtatni. Van ami kikerül a kiemelésből, van ami utólag bekerül.

Mindenkit arra kérek, hogy ha talál olyan beszámolót amit elmulasztottunk kiemelni, vagy érdemtelenül emeltünk ki, akkor itt jelezze.

A beazonosításhoz a síterep nevét adjátok meg kérlek a beszámoló dátumát. Köszönjük.
Előzmény: (mitro 135169)
mitro
1154 élménybeszámolót írt
1154
16 éve tag
2012.02.21. 18:35
Mostanában több olyan beszámoló is kiemelésre került, amelyek az adott terep szempontjából múlandó információkat tartalmaznak. Ha a síterepekről akar valaki információt kapni, elvárható, hogy a kiemelt beszámolók olyan tájékoztatást adjanak az adott síterepről, amely segíti az illetőt egy terep kiválasztásában. Néhány nap/hónap/év után senkit nem fog érdekelni, hogy ki hány órakor ért ki a pályára és éppen akkor hány cm friss hó esett vagy olvadt-e. Senkit nem akarok bántani, de nem értem, hogy többek között (most nem akarok keresgélni) ez a beszámoló mennyire informatív? Üzenetazonosító: 134903/Szlovákia.
Milyen szempontok alapján kerül ki egy beszámoló a "síterepek értékelés"-be?
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.