Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Melyik lécet válasszam? topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Fuxos
65 élménybeszámolót írt
65
8 éve tag
2018.03.27. 14:58
Nem vagyok Elan guru, de januárban töltöttem 1 hetet ilyen lécen. Ilyet írtam egy másik topicban:

"Tapasztalatok 6 nap után: Meghajtottam minden létező körülmény között. Friss ratrakolt pálya, 30 cm friss hó, kemény jeges pálya, olvadt pálya, ilyen bucka, olyan bucka had ne soroljam végig. Mocsok jó.....harap, megbízható, nem igazán zavarják a körülmények. Legjobban a rövid és közepes íveket szereti, de a hosszúak is jó sielhetők. Miután hozzá adaptáltam a sielésem, már dolgozni is kevesebbet kellet. Nem erő kell hozzá, hanem állóképesség. Ma Zauchenseeben 11,6 km szintkülönbséget mentem és érzem a kilométereket, de nem vagyok fáradt.
Az elhangzott dicshimnuszok ne tévesszenek meg senkit. Nem kezdő sí....sőt még haladóknak sem ajánlanám. Kemény léc, profi és magabiztos sielőknek. A megingást azonnal bünteti. Egyszer nagyon elszálltam. :)"

P.S. Kemény léc....nagyon kemény, nagyokat üt....viszont nulla térdfájdalmam volt utána.
P.S.2 Beleszerettem, nem kicsit...hanem nagyon.
Előzmény: (yoee 200912)
yoee
35 élménybeszámolót írt
35
10 éve tag
2018.03.26. 18:45
Sziasztok!
Elan guruk, egy kis segítség kellene!
Ma bementem egy sportboltba mivel venni szerettem volna egy elan slx 165cm-t. Már akciós, szóval megérné,ha...

És itt a ha: slx gyanánt a lenti linkeken látható léceket láttam (azért linkeltem két helyről, mert az egyik ebayes, nehogy eltűnjön, levegyék etc...)

Szóval a linkek:


https://www.mancinistore.it/elan-slx-waveflex-ps-els-11-0-sci-pista-2018.html

https://www.ebay.co.uk/itm/New-Model-Skiing-Race-Carve-Slalom-ELAN-SLX-WAVEFLEX-ELS-11-season-2017-18-/401396492557

Ez a fajta léc grafika nincs az elan honlapon. Plusz, ahogy megemeltem a léceket, túlságosan könnyűnek találtam őket. Én is egy 13/14-es, már amphibo slx-t használok és van bennük anyag. Itthon megemeltem -hátha rosszul emlekeztem- és a saját léc most is nehezebbek tűnt.

Szigorúan SzVSz: talán SMU léc ?
Szerintetek?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.