Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Osztrák autópálya tapasztalatok topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
TZoli
1157 élménybeszámolót írt
1157
20 éve tag
2018.04.06. 09:20
Mindenhol vannak barmok, de nekem az a tapasztalatom, hogy az osztrákok inkább alulról közelítik a sebességhatárokat. Mi inkább felülről. Ennek ellenére, ha valahol jobban lassítottam, mint kellett volna, mögöttem azonnal villogtak rám.
Előzmény: (Kis Kovi 201051)
Kis Kovi
271 élménybeszámolót írt
271
13 éve tag
2018.04.06. 06:49
Teljesen mindegy merre megyek, mivel az emberek a sebességhatárt belépő sebességnek tekintik. Biztonságosan vezetni nagyon kevesen tudnak, gyorshajtani szinte mindenki.

A közlekedők döntő többsége lusta piti perchúszár, akik marginális érdekből mások életet veszélyeztetik. A szabályok betartása (sebesség, követési távolság, stb.) miatt deviáns lettem az utakon.

Ausztriában ebben a szezonban hegyi forgalomkorlátozásnál betartva a szabályokat a holland kovoj mutogat, ledudál (a reakciójuk szerint a megengedett sebesség 2x-vel kellett volna haladni).
Később egy osztrák furgonos is, ahelyett hogy könnyedén megelőzne, inkább elkezd baromkodni egy városi kétsávos elkerülő szakaszon, ahol 200 méterenként kint van a max. 60 km/h sebességre figyelmeztető tábla, mert ő ott min. 80-100 km/h-val kíván haladni. Mindkét helyen a maximális sebesség környékén haladtam.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.