Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síbakancs választás topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Kis Kovi
271 élménybeszámolót írt
271
13 éve tag
2018.04.11. 19:49
Utoljára külföldről (Ausztria) rendeltem ebay-en keresztül (kockáztattam) és szerencsére összességében jól jártam. Sajnos akitől vettem, évente csak pár cuccot tesz fel, így arra nehéz alapozni. Amennyiben pontosan tudod (típus, méret), hogy mit szeretnél, akkor egy drágább bakancs esetén elég sokat lehet spórolni ilyen típusú vásárlással, de azért ennek is megvan a rizikója.

Amennyiben most nem találsz megfelelőt, akkor már október környékétől érdemes figyelni az akciókat, néha még a sportáruházakban (Decathlon, Intersport) is igen jó dolgokat lehet kifogni (utolsó darabok). Az Intersportnál már kora ősszel is szokott lenni egy komolyabb (pár napos) akció a megmaradt téli termékek kapcsán (iratkoz fel hírlevélre). Ezen áruházak március végén viszont már "be szokták szedni" az ilyen termékeket nyári nyugovóra.

Itt a honlapon is szoktak magánszemélyek igen jó áron hirdetni új bakancsokat is, az egyik eladóval személyesen is találkoztam és csak jót mondhatok róla. Persze ez estben garanciális háttér nincs, viszont az új ár közel feléért is szoktak hirdetni termékeket.
A honlap szaküzletek menüpontja alatt is fogsz találni elég sok hazai szaküzletet, ahol lehet csemegézni.

Amennyiben nagyon olcsón szeretnéd megúszni, akkor a használtak között is érdemes néha próbálkozni, de ez esetben magánszemély eladót javasolnék, mert sokkal jobb állapotú termékeket lehet találni. Nekem is lesz egy eladó bakancsom, ami még igen jó állapotban van és szerintem max. az újkori ár 1/3-a, 1/4-e környékén fogom tudni eladni. Korábban vásároltam használt bakancsot is és nem kellett csalódnom ár/érték arány tekintetében.
Nálam például azért fordult meg elég sok bakancs, mert egyre lejjebb mentem a méretekben (hossz, szélesség) és így 28,5 MP-ról, 104 mm szélességről eljutottam a 26,5 MP-ra és 98 mm szélességre:) Évek alatt jön rá az ember, hogy még bőven van mozgástér lefelé, igaz ez az utolsó méret kategóriát már "be kellett törnöm":)
Előzmény: (Bélapó 201094)
bouquetk
383 élménybeszámolót írt
383
12 éve tag
2018.04.11. 08:35
Uraságod Degec-ről származik?
Előzmény: (maci-laci 201095)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2018.04.10. 20:11
Igen !
Előzmény: (Bélapó 201094)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Bélapó
1432 élménybeszámolót írt
1432
18 éve tag
2018.04.10. 18:47
Tönkrement a bakim!!! Tudtok valahol brutális leértékelést???
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.