Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Sella Ronda - Arabba - Marmolada topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
teletabiii
56 élménybeszámolót írt
56
19 éve tag
2018.10.10. 18:02
Köszi a választ, megnyugtattál !
magnum56
322 élménybeszámolót írt
322
15 éve tag
2018.10.10. 13:24
Köszönöm a segítséget.
Könnyebb terepet keresek, ezért kérdeztem Livignot. Olvastam a beszámolódat és Alta Badia nagyon megtetszett.
antikvárius
106 élménybeszámolót írt
106
18 éve tag
2018.10.09. 13:47
Sajnos ott még sohasem jártam, már túl lusta és öreg vagyok ahhoz, hogy olyan messzire menjek.
Én a Dolomitoknak ezen a részén megtaláltam mindent, ami a síelésben számomra örömet okoz. Nem elsősorban a Sella Ronda, hanem a körülötte lévő négy síterep minden igényemet kielégítik a kék pályás laza karcolástól a piroson való száguldáson át a durva feketén való kínlódásig.
Előzmény: (magnum56 201522)
magnum56
322 élménybeszámolót írt
322
15 éve tag
2018.10.09. 13:09
Livigno-t nem ismered?
Az nekem nagyon szimpatikusnak tűnik.
antikvárius
106 élménybeszámolót írt
106
18 éve tag
2018.10.08. 16:57
(Nem nagyon pörög ez a topic.)
Legalább tíz éve járunk Alta Badiába, szinte mindig január vége felé. Tömeg jellemzően nincs, sőt. Persze időnként előfordul, hogy a Sella Ronda körön lévő lifteknél kicsit összeszaladnak az emberek, de ez még nem nevezhető "tömegnek". Reggelente pár perc várakozás előfordulhat pl. a Marmoládára vagy a Secedára menő lifteknél, de ez is bőven tolerálható.
Mivel a január nem főszezon (ellentétben a februárral és március elejével), ezért teljesen normális a pályák telítettsége, mondhatni, alig vannak. Már írtam itt valahol, hogy főként középkorú és idősebb urak és hölgyek vannak a pályákon, a tinik és a gyerekes családok majd februárban síelnek.
Remélem 2019. januárra is igaz lesz, amit írtam. :-)
teletabiii
56 élménybeszámolót írt
56
19 éve tag
2018.10.04. 17:10
Sziasztok !

Egy kérdéssel fordulok hozzátok. Sella ronda régióba tervezzük síelésünket január végén. Mi a tapasztalatotok, mennyire zsúfolt ilyenkor a pályarendszer ?
Van egy rossz tapasztalatunk sajnos, egyik évben egy napot töltöttünk itt márciusban, de rengetegen voltak, a pályák is gyorsan romlottak a meleg ill. a tömeg miatt akkor, szeretném ezt az élményt elkerülni idén.
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.