Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Boardos kérdések topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
morfologus
141 élménybeszámolót írt
141
11 éve tag
2018.10.13. 13:56
Lejtős telekkel nincs probléma. Kis youtube-os utánajárás alapján jött a műfű ötlet, szögbelövővel rögzítették egy laminált lapra. Én sem tartom a legnyerőbbnek, de hirtelen nem jut eszembe más alkalmas felület, amin valamennyire lehet kanyarodni is.
Előzmény: (Bélapó 201547)
Bélapó
1432 élménybeszámolót írt
1432
18 éve tag
2018.10.13. 06:50
A mű-fű olyan mint a szőnyeg! Hogy rögzíted? a bord éle pillanatok alatt kikoptatja. A parkokban a rámpa min 50-60m hosszú, .. annyi kell, hogy begyorsulj. Ha nagyobb a tapadás vagy a meredekséget, vagy a hosszt növelni kell. A korlát után is kell egy kicsúszó rész. Tehát ha a Dunakanyarban a hegyoldalon van egy nadrágszíj parcellád, akkor talán érdemes elgondolkodni rajta de a műfüvet akkor sem tartom nyerőnek.
morfologus
141 élménybeszámolót írt
141
11 éve tag
2018.10.12. 10:13
Nem tudom masban is felmerult-e ilyen elvetemult otlet, de kitalaltam, hogy epiteni kene egy offszezonos gyakorlo korlat szekciot, mivel ha havon vagyok, mindig van jobb elfoglaltsag, mint a parkban ugyanazt a trukkot 100-szor megprobalni.
Esetleg van tippetek, hogy a csuszofeluletet mibol lenne celszeru megcsinalni? Gondolom a nyari palyak muanyag boritasa nem egy konnyen beszerezheto tetel, szoval vizes mufure gondoltam, de arrol meg fogalmam sincs, mennyire csuszik es hogy mekkora rampa kene.
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.