Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Zakopane és környéke topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
JTL
72 élménybeszámolót írt
72
8 éve tag
2018.10.13. 19:24
Szia , a hely Hotel Crocus Zakopane, tuti !!! a központ kb 10 perc , a Gáspár csúcsra induló taxik kb 2 perc gyalog. Üdv L
Előzmény: (Buakaw 201551)
Buakaw
73 élménybeszámolót írt
73
15 éve tag
2018.10.13. 16:02
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Páromat szeretném elvinni a harmadik x alkalmából egy lengyel vagy szlovák, wellnessel egybekötött téli sportokkal való megismerkedésre. Szlovákiában már voltam de zakopánéban még nem síeltem. Ajánlották zakopánét, mondván ott jobb wellnesses szállások vannak ugyanazért a pénzért. Tudna valaki ajánlani valami konkrét helyet? Olyan hely kellene ami nincs messze a legnagyobb zakopánei sípályától (ami ha jól láttam kb 15 kilométer) a városközponttól sem, és jó kis wellnesses szállás megfizethető áron. Szívesen venném a segítséget ha valakinek van valami jó ötlete, rutinja, tapasztalata ezzel kapcsolatban. Szóval mindegy végülis, lehet szlovákia is, csak egy normálisabb sípályához és valami szép városközponthoz viszonylag közel eső wellnesses hotel érdekelne minket ami megfizethető. Köszönöm szépen!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.