Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Menü ≡
Üzenet írásához regisztrálnod kell, vagy be kell jelentkezned.
laponként: összesen 2, rendezés:
Előzmény és válaszok a Síszemüveg topikból
Üzenet szövege
Feladó:  akos7272FérfiHaladó síelőKezdő snowboardos
Dátum: 2018.10.16. 23:43
(Üzenetazonosító: 201584)
akos7272 Hozzászólások: 3
Regisztrált: 2009.09.17.
21 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Kedves Bélapó!

Teljes mértékben igazad van az automata váltós gépkocsival kapcsolatban. Mivel nyugdíjas vagy, gondolom lassú a tempó is, meg csak napsütésben mész ki a hegyre, akkor ahogy az előbb leírtam, pont neked való egy ilyen sisak. De a kéziváltós autó sportosabb vezetést tesz lehetõvé, úgy a külön bukó+szemüveg szintén a sportosabb, nagyobb sebességgel síelök számára ideális. Nemhiába nem használnak versenyeken ilyen plexis bukót. Egyébként ma az Intersportban felpróbáltam két ilyen plexis bukót, uvex és alpina, de így szárazon is azt mondom, jobb a bükó+szemüveg. De mindenki maga dönt.
Előzmény: (Bélapó 201577)
Feladó:  BélapóFérfi
Dátum: 2018.10.16. 14:28
(Üzenetazonosító: 201577)
Bélapó Hozzászólások: 1186
Regisztrált: 2005.11.07.
81 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Hát olyan ez, mint az autóban az automata váltó. Akinek nincs, az minden rosszat elmond róla (sokat fogyaszt, nem gyorsul, stb) akinek modern automata váltós kocsija van, az életben nem akar többé kézi váltót! Én csak azért nem veszek ilyen bukót, mert nincs rá pénzem... meg aztán nyugdíjas vagyok, hóesésben már nem megyek ki, ott egye a franc, megvárom, míg kisüt a nap!

laponként: összesen 2, rendezés:
h i r d e t é s
h i r d e t é s
UTASBIZTOSÍTÁS -10% » SÍELŐK NAPTÁRA »
FELIRATKOZÁS HÍRLEVÉLRE »
KÖVESS MINKET!
facebook twitter youtube instagram
A SIELOK.HU SZÁMOKBAN
A portált jelenleg 25 vendég és 1 regisztrált felhasználó látogatja.