Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Boardos kérdések topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
totyi69
16 élménybeszámolót írt
16
13 éve tag
2018.12.05. 16:17
Szia ingkisstamas,

Háát egyiket sem használtam még de az adatlapok alapján elég eltérő felhasználású lapok,

Wed’ze Bullwhip 700 - klasszik camber, rocker orral szerintem egy merev szűzhavas/carving lap lehet és elég nagy méretben gyártják (160-166 cm)

Raven Grunge - pedig egy hybrid camber all-mountain lap közepes keménységgel ( bár a hybrid lapok talán 1 fokkal keményebbnek tűnnek mint ami rá van írva). ez általános felhasználásra jobb lehet.

Célravezetőbb, ha megírod hogy mire szeretnéd használni milyen tudásod van, esetleg miket vásároltál ezidáig ( kötés, bakancs) mert nem árt ha az is pariban van a lappal.

Üdv, Tamás
ingkisstamas
3 élménybeszámolót írt
3
5 éve tag
2018.12.04. 20:03
Sziasztok. Uj deszkat szeretnek vasarolni, probalok nem tul sokat kolteni ra, mivel teljes szettet vettem az iden, s mar igy is joval kifutottam a keretbol. Szoval ket modell kozott vacilalok, az egyik a Wed’ze Bullwhip 700-as, a masik a Raven Grunge.
Ha van koztetek olyan, aki esetleg ezeket a modelleket ismeri es esetleg probalta is, az kerem ossza meg velem is. Elore is koszi!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.