Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Retro - TE mire emlékszel? topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
WéberF
2039 élménybeszámolót írt
2039
17 éve tag
2018.12.09. 19:29
A kampós-sodronyos felvonósok nagyon kényesek voltak arra, hogy csak a saját kampóikat használjuk! Hol "nyúltad le" ezeket? Én amúgy általában saját "gyártásúakat" használtam - nem utáltak ki a kezelők. Még olyant is készítettem, ami majdnem úgy működött, mint a mostani rosszabb csákányosok. Igaz lefelé jövet figyelni kellett arra, hogyan kötöm a derekamra a "csákányt", azaz a partvis-fejből készített "fenék-darabot". Ezzel nem "erőből, csuklóból" kapaszkodva kellett húzatnom magamat, hanem már a felfelé menetet is lehetett "élvezni". (Aztán elegem lett az egészből, megvetettem a Paksi Atomerőmű beruházás számlájára a Mátraszentimre-Bagolyirtás, Győri hegy északi lejtőjére telepített 200 m-es "sodronyos emelőberendezést", azaz egy sok éven át kifogástalanul működő lengyel tányéros sífelvonót.) No de ez már régebbi dolog, mint a történelem. WFeri
Előzmény: (Bélapó 202315)
Bélapó
1432 élménybeszámolót írt
1432
18 éve tag
2018.12.09. 12:29
Én is találtam valamit. Én sokat használtam (még az átkosban) mind a három ugyanazt a célt szolgálta. IGEN!!!! EZ A SÍLIFT ŐSE!
IMG-0784.JPG
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.