Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Rocker sílécek - tapasztalatok topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
hamoriarpi
204 élménybeszámolót írt
204
7 éve tag
2018.12.17. 23:30
Ha belefér az idődbe, akkor menj el egy vadonos sítesztre, hamár Völkl.
https://www.vadonsport.hu/sitesztek
2 évet mentem Racetiger SL UVO-val. Írtam már róla valahol. Délután az összetúrt pályákon nem tetszett, azon kívül szuper.
Code S UVO-m lett helyette. Ugyanaz a magszerkezet, mint a Racetiger, de ez más geometria. A bakancs alatt szélesebb, így jobban tart a délutáni, mostohább körülmények között. Ez Tip&Tail rocker, a Racetigerrel ellentétben, ami Tip Rocker.
Próbáltam a Racetiger GS-t és a Code L-t is, nekem azok nem jöttek annyira be. Én inkább rövidebben forgós vagyok.
Code S UVO egy zseniális léc.
Előzmény: (joce29 202525)
nagyur
17 élménybeszámolót írt
17
7 éve tag
2018.12.17. 21:18
Sima code speedwallom van. Nagyon jó. Akár a gyerek kísérgetésében, akár lendületesebb haladásban, igazi univerzális léc. Nekem.
Előzmény: (joce29 202525)
joce29
33 élménybeszámolót írt
33
16 éve tag
2018.12.17. 16:22
Üdv Mindenkinek!
Segítséget szeretnék kérni! Elhatároztam, hogy lecserélem a 15 éves K2 Mach Devil lécemet!
Próbáltam beleásni magam a témába, de minél többet tudok, annál bizonytalanabbá válok az új léc választásával kapcsolatban!
Magamról annyit, hogy 20 éve síelek, 178 cm magas, 75 kg vagyok. Sítudásom nehezen meghatározható. Manapság már mindenki haladónak mondja magát, aki 2x lejött a hegyről, ezért azt mondani, hogy haladó sítudás - elég tág fogalom.
Szóval profi nem vagyok, de azért elég jól elboldogulok a havon.
Kinéztem egy lécet, gondoltam megkérdezem tőletek, hozzáértőktől, hogy mit gondoltok erről a választásról:
Völkl Code Speedwall UVO L síléc + rMotion2 12.0 D Code green kötés - 171 cm vagy 178 cm
Használ valaki ilyen lécet közületek? Esetleg próbáltátok már?

Köszönöm, ha tudtok segíteni!
üdv, J.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.