Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
sneeuw
62 élménybeszámolót írt
62
8 éve tag
2019.01.02. 22:21
Ma délben választ kaptam a kérdésemre. A TV híradóban mondta L. Márk (a Síaréna szóvivője), hogy 70 km/h-s széllökéseknél biztonsági okokból leállítják az ülős felvonókat, ezért ma is leállították őket. Megnyugtatásul elmondta, hogy a köteles tanulólift továbbra is jár. :) Holnap egyébként 10-15 km/h-val gyengébb szél várható, mint ma, de én már elnapoltam jövő hétfőre az eplényi látogatást. Voltam már egyszer ebben a szezonban, még karácsony előtt. Két pozitívumot tapasztaltam: egyrészt, amennyire látható volt a lehulló zúzmarától, kátyúmentesítették az erdei utat, másrészt a falépcső helyett egy abszolút csúszásmentes acéllépcső van (méhsejtszerűen vannak rajta lyukak, így nem tud rajta megmaradni a hó).
Előzmény: (sneeuw 202897)
sneeuw
62 élménybeszámolót írt
62
8 éve tag
2019.01.01. 23:56
Sziasztok!
Január 3-án terveztem Eplénybe menni, de most elbizonytalanodtam, miután megnéztem az időjárás-előrejelzést. A hőmérséklet ideális lesz (a hóviszonyok is jók lehetnek, mert az elmúlt éjszaka kb. -5C volt, lehetett havat gyártani), de erős szelet jeleznek előre: 40-45 km/h, 70-75 km/h-s lökésekkel. Nem tudja valaki, hogy az ülőlifteket ilyen szélviszonyok mellett általában működtetik még? (Feleslegesen nem akarok 2x1 órát autókázni...)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.