Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
magnum56
322 élménybeszámolót írt
322
15 éve tag
2019.01.07. 15:17
"Austriával ellentétben a felvonókon nincs buborék és nem futöttek, mire felérsz megfagysz, ha nem vagy megfelelően öltözve. "

Ez így igaz, csak úgy érzem, hogy sokat vársz a magyar síterepektől.
- Ausztriában sincs mindenütt buborék és fűtés. Sőt a határhoz közeli Joglland síterepein még ülőszékes felvonó sincs.
- Magyar viszonylatban ez az egyetlen hely, ahol két darab ülőszékes libegő is van.
- Nem vagyunk egy sínemzet, hegyünk is alig van.

Persze abban egyetértünk, hogy jobb lenne, ha mindenütt fűtött buborékos libegő lenne, különösen hóesésben és szélben örülnénk neki, de ennek az árát ki is kell termelni a síterepnek. Sokan már így is magasnak találják a jegyárakat. Szóval ez egy kompromisszumos megoldás, de szerintem jó, hogy ilyen is van.
Előzmény: (insomnia 203152)
insomnia
2 élménybeszámolót írt
2
5 éve tag
2019.01.07. 13:04
Kicsit szkeptikusan látogattuk meg ezt a hazai sípályát, részben nagyon kellemeset csalódtunk. Nagyon kellemeset síeltünk és szuperul éreztük magunkat.

A magyar virtusnak köszönhetően a kölcsönzőben bunkók voltak, nekem bejött a lenti étteremből bömbölő 90-es évek slágarai, jó volt a Dr Alban Its my life számára érkezni.

Austriával ellentétben a felvonókon nincs buborék és nem futöttek, mire felérsz megfagysz, ha nem vagy megfelelően öltözve. Viszont a kezelő személyzet kiválló volt, mindent megtettek annak érdekében, hogy jól érezzük magunkat. A pálya minősége szuper volt, szerintem rendszeres vendégek leszünk itt.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.