Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Visegrád topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Visegrád - Nagyvillám
848 élménybeszámolót írt
848
14 éve tag
2019.01.08. 11:10
Kedves rmikee!

A bébi pályánk mindig is benne volt a bérletrendszerünkben, így hét végén fizetősen (17 óra után ingyenesen), és hét közben ingyenesen használható, bárki számára. Aznap a 2/A pályánkra vonatkozott az a kitétel, hogy azt csak síoktatóval lehet kivételesen használni, mert még nem bírta volna el az üzemszerű használatot, csak azt tudom így elképzelni, hogy az Ön kérdését a pénztáros félreértette. A síiskolás árunk egyébként tartalmazza a sípálya és felvonó használatot, tehát az egy csomagár, és ezzel kedvezőbb az ajánlatunk a többi sípályához viszonyítva. Sajnálom, hogy ha látta, hogy többen használják "külsősök" a bébipályát, hogy esetleg a bejáratba álló kezelőnket nem kérdezte meg, mert pont a bébi pályánk zsúfoltsága miatt nyitottunk egy kizárólagos síiskola pályát (3/B), mert már mi sem tudunk ott hét végén oktatni.
A pályák nyitva tartásával kapcsolatban, ott érzem jogosnak a kiírást, ahol a pénztárból azt nem lehet belátni, hogy éppen mi működik (nagyobb pályarendszerek esetén), nálunk viszonylag egyszerű az eset. Ettől függetlenül megvizsgáljuk, hogyan tudnánk kulturáltan erről, helyben is tájékoztatást adni, az információ sosem elég, ezért is működik 5 db webkameránk.

Szeretném, ha nem gondolna rossz szájízzel a pályánkra, így következő alkalommal 50%-os engedményes jegyet ajánlok Önöknek a hét végén, illetve a 17 óra utáni, illetve hétközi ingyenes lehetőséget tudom felajánlani. Kérem a nevét küldje meg nekünk az info@visegradsipalya.hu címre!

Üdv! Gutbrod Rezső síoktató, üzemeltető
Előzmény: (rmikee 203132)
rmikee
21 élménybeszámolót írt
21
12 éve tag
2019.01.06. 20:45
Sziasztok!

Én a mai saját tapasztalatomat szeretném megosztani veletek!
Amilyen örömmel indultunk neki a sípályának, olyan szomorúan távoztunk onnan!

Mikor megérkeztünk 10:45-kor, beálltunk a sorba!
Van egy 3 éves kisfiam, így gondoltam, hogy egy fene 3500/2óra/gyerek + 4500/2óra/felnőtt és akkor a bébi pályán tudunk rendesen gyakorolni!
Kérdeztük a kasszában ülő hölgyet, hogy ha veszünk a fiamnak meg nekem jegyet, akkor bemehetünk-e a bébi pályára!
Erre a kérdésre nemleges választ kaptunk és hogy csak síoktatóval lehet oda bemenni!
Ezt kontsatálva elmentünk oktatót keresni, hogy megkérdezzük az árakat, de mikor meghallotuk, hogy 12000 egy oktatás akkor szépen elmentünk a pályáról!
Távozásunkkor láttam, hogy a bébi pályán több felnőtt (nem síoktató) a gyermekével benn gyakorol!
Ez azért szomorú, mert mi is gyakorolni mentünk volna, de lényegében elhajtottak!
Szóval vagy a kasszában ülőket kellene rendesen tájékoztatni, vagy ki kellene írni a bébi pályára, hogy oda szülő nem mehet be, csak síoktató!
Én nagyot csalódtam, pedig szerettem ide járni síelni is és szánkózni is!

Üdvözlettel
Mikee

U.i. A sorban állt egy idősebb hölgy és nehezményezte, hogy nem volt kiírva a kasszánál, hogy az egyik pálya nem üzemel (pedig az unokáival direkt ezért a pályáért jött), erre a kasszás mondta, hogy az interneten fent van.
A hölgy sajnos nem nézi a weboldalt így nem is tudta, mert a kasszánál sem volt kiírva!
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.