Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síszemüveg topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
Kutas Dávid
106 élménybeszámolót írt
106
14 éve tag
2019.01.13. 02:46
rossz ido eseten narancs szinu lencset erdemes hasznalni - erosen javitja a kontrasztot + jo ido eseten is mukodokepes. A ket legprogresszivebb marka a piacon manapsag a Shred (Ted Ligety siversenyzotol) es POC (sved).
Előzmény: (Bigmafa 203114)
gaboca
3369 élménybeszámolót írt
3369
15 éve tag
2019.01.12. 23:22
Van egy Uvexem, szeretem, nem olyan széles a munka tartománya mint a sport szemüvegemnek.
Előzmény: (Bigmafa 203431)
Bigmafa
36 élménybeszámolót írt
36
8 éve tag
2019.01.12. 22:36
Köszönöm a tippet. Fotokromatikusról van valakinek tapasztalata? Hasznos lehet, vagy nem jó az ötlet?
Előzmény: (Bélapó 203137)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Bélapó
1432 élménybeszámolót írt
1432
18 éve tag
2019.01.07. 06:23
Nekem egy okley-m volt, hóesésben, erősen borús időben kiváló volt, de ködben nem ért semmit. Sajnos tönkrement (szétment a szivacs) most egy középkategóriás alpina-m van, ez sem rossz, de köszönőviszonyban sincs az okley-val. Ha nagyon rossz az idő, többet hüttézek!
ui.: Én nem tartom gagyinak a Decatlont! Tömegigényt elégít ki, s ennek megfelelő az árukészlete.
Előzmény: (Bigmafa 203114)
Bigmafa
36 élménybeszámolót írt
36
8 éve tag
2019.01.06. 16:21
Sziasztok,

pár éve síelek, akkor vettem egy decahtlonos szemüveget, erős napsütéshez. Ami zavar, hogy rossz időben nem érzékelem a pálya felületét elég jól - gondolom kéne egy rossz időre való szemüveg.
Azám, de milyen?
Olvasok itt mindenfélét, de jórészt a párásodás témakörében, de hogy pl. jó-e a fotokromatikus lencse a gakorlatban, aról fogalmam sincs. Deca-ban a fotokromatikus pl 20e Ft, márkásban az alap kerül ennyibe.
Szóval teljesen tanácstalan vagyok.. :( Csak jól akarok látni, semmi faxni. Azt is érzem hogy a Decathlon gagyi-nak van elkönyvelve, de ez nem tudom kell-e hogy zavarjon...

Mondjatok valami okosat bitte!
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.