Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Mátraszentistván Sípark topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
foxbox
2 élménybeszámolót írt
2
5 éve tag
2019.01.16. 08:43
Sőt, ha pont beikszeltem volna a lottó 5 nyerő számát, akkor azt is megnyertem volna...
Mint ahogy mentek még pár kört a lányok a beülősön, és nem látták sehol a kártyát, mert ha látták volna...
Azért köszi!
Szali
219 élménybeszámolót írt
219
19 éve tag
2019.01.15. 16:24
https://www.sipark.hu/berletek

"Nincs visszatérítés: rossz idő, sorbanállás, a pályák állapota és száma miatt, a két órát meg nem haladó liftleállás ill.áramszünet esetén, valamint a bérlet elvesztése kapcsán!"

Sajnos ez ilyen.
Előzmény: (foxbox 203549)
foxbox
2 élménybeszámolót írt
2
5 éve tag
2019.01.15. 03:47
Szombati történet.
Szombaton fél napos bérletet váltottam, délelőttre. A kártyát amit kaptam, elég nehezen akarta fölismerni a kapu érzékelője, pedig a külső zsebembe tettem, és nem volt mellette se mobiltelefon, sem másik Rfid kártya. Így nem volt más választásom, mint hogy a bal kesztyűm kézfej részébe tettem a kártyát, így tudtam síelgetni. De sajnos az egyik orrfújás alkalmával, mikor lerántottam a kesztyűm, kiesett a kártya, a beülős liften, kb. fél úton. Amikor észrevettem, hogy nincs kártyám, a blokkal a kezemben indultam a pénztárhoz, másik kártyát kérni. A hölgy sajnálkozva közölte, hogy sajnos nem adhat nekem másik kártyát, csak ha kifizetem újra a fél napot...?!?!!!! De már csak 1 óra síelés volt kártyán!! De ez őt nem érdekelte, azzal érvelt, hogy ha most valaki megtalálja az én kártyámat, akkor ingyen fog síelni miattam... Döbbenten hátráltam a kisszerűség, és igazságtalanság hallatán. Annyit még sikerült kinyögnöm, hogy kíváncsi vagyok, ki indul neki vaktában a nagylift alatti emelkedőnek, kártyát keresni...
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.