Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Szlovákiai élmények topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
WéberF
2039 élménybeszámolót írt
2039
17 éve tag
2019.02.02. 23:15
Szlovákia, az szlovákia, Csehszlovákia meg volt valamikor. Akkor is csehek és szlovákok voltak (Morvaország már csak emlékezet, cseheknek tartják már régóta magukat). Miért is írom ezt? 40-45 évvel ezelőtt én is arrafelé jártam síelni (hova máshova? itthon nem igen volt használható pálya, máshova ritkán engedtek). Azonban egyszer eljutottam a csehekhez - Pec pod Snezkou /Krokonose síterepre. Ott történt meg, hogy a felvonókezelő egyszer csak leállította a liftet és kikiabált: "amíg az a piros dzsekis fickó vissza nem áll a sor végére - már harmadszor látom, hogy beszemtelenedik a sor elejére a haverjaira hivatkozva - addig nem indítom el a gépet!" És lőn: utána többnyire rendben volt a sorbanállás. Igaz, hogy a "kritikus" delikvens(ek!) NDK-ás "sporttárs(ak)" volt(ak)! (Szlovákok nemigen voltak.) WFeri
Előzmény: (natar 204352)
natar
2 élménybeszámolót írt
2
14 éve tag
2019.02.02. 17:52
sziasztok . gondoltam beirom a legutobbi szlovak tatra ban megélt siutamat.szoval: szerintem semmi nem valtozott az utobbi 15 év ben. a szlovákok ugyanolyan lökdösödö magatartással viselkednek a si felvovo nál mint 30 évvel ezelött.és tökmindeggy hogy ülös-kabinos-huzós felvono rol beszelunk. ugy szeretnének elsöbbséghez jutni mintha az életükért küzdenének. véleményem az hogy ha ezen nem változtatnak akkor ne várjanak külföldi sielöket. ez persze kihatással van az apartmanok ra is,mert akkkor kevesebb lesz a vendég. röviden - tömören. jovore bizt nem megyek oda.üdv.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.