Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Visegrád topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Visegrád - Nagyvillám
848 élménybeszámolót írt
848
14 éve tag
2019.02.06. 09:54
Kedves János!

Ilyenkor nem a meredek pályán kell kezdeni, vagy ajánlhatom síiskolánkat, ahol versenyző szintig lehet tanulni.

Várjuk máskor is szeretettel!

Üdv! G. Rezső
sielo janos
28 élménybeszámolót írt
28
5 éve tag
2019.02.05. 20:28
"Hihetetlennek tűnik, de ezzel egy kellően gyors, élvezetes pályává vált gleccserünk, magam is meglepődtem rajta, mikor a tegnapi edzéseket vezettem."

Bizony, csúszik, mint a p$%&a, még én is meglepődtem rajta, de kezdőként nem az élvezetes jelző ugrott be elsőre, szóval kezdők csak óvatosan! 🙀

Szerk: hogy jót is írjak, a személyzet szerintem is irtó jófej!
Visegrád - Nagyvillám
848 élménybeszámolót írt
848
14 éve tag
2019.02.05. 08:55
Kedves sí és snowboardos barátaink!

Gleccserünk kiváló állapotban van!

Tudtad, hogy a síversenyek előtt, direkt vízzel permetezik a hófelületet, hogy minél jobban össze lehessen tömöríteni. A vasárnap délutáni esőnek ilyen hatása volt, mini gleccserünk hórétegére, azaz kellően összetömörödött, így az enyhébb időben sem tud mélyen átkásásodni, csak a felszínen. Hihetetlennek tűnik, de ezzel egy kellően gyors, élvezetes pályává vált gleccserünk, magam is meglepődtem rajta, mikor a tegnapi edzéseket vezettem.

Ma 9-21-ig leszünk nyitva, az 1/A, 2/A, és bébi pályákkal. Hétközi árak és 3+1 akció, érdemes tele autókkal érkezni hozzánk. Nyitva a büfénk teljes kínálattal (lásd az árak menüpontban), a Nordica sí és sb kölcsönzőnk, és a +36303905972 számon lehet bejelentkezni oktatásra. A szerpentin út jól járható.

Emberek, ébresztő, gleccserünk sportértéke ma is kiváló, és környezetének szépsége, kristálytiszta levegője, természetes hó nélkül is egyedülálló. Javaslom, hogy legalább munka után szabadulj ki a fővárosból, mozogj egy kicsit a szabadban, hidd el, nem fogsz csalódni!

Várunk mindenkit szeretettel!

Üdv! Gutbrod Rezső síoktató, üzemeltető
p20190205-074513-1000.jpg
p20190205-074941-4000.jpg
p20190205-071429-3000.jpg
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.