Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Saalbach - Hinterglemm topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2019.02.08. 17:26
Schladmingnál azért jóval összetettebb síterep, biztos előfordulnak kevésbé jó hütték, ahogy minden síterepen.

De Saalbach gasztró vonalon (is) elég kiemelkedő, Alte Schmiede vagy a Hendl Fischerei Leogangban pl.
bouquetk
386 élménybeszámolót írt
386
12 éve tag
2019.02.08. 09:50
Egy haladó sízőnek nem gond pár bucka.
apion
13 élménybeszámolót írt
13
13 éve tag
2019.02.08. 09:43
Január 20-tól voltunk egy hetet és a hat nap síelés alatt csak a Jausern aljánál és Leogangban a Muldenbahnnál volt buckásodás, de ez megszokott. Szerintem pedig nagyon változatos a pályarendszer, akár 6-7 órát lehet úgy síelni, hogy ugyanazon a pályán nem síelsz kétszer. Viehhofen felé pedig alig lehet síelővel találkozni a közel 8 km-en. Mi általában meg szoktuk tervezni a napot, így olyan hüttékbe ülünk be, amelyeket már jól ismerünk ill. utána szoktam olvasni, hogy melyikről milyen véleménnyel vannak, ahogy most Fieberbrunnba is a Frechlstadlnak.
Sörapu.
1360 élménybeszámolót írt
1360
15 éve tag
2019.02.08. 08:45
Miért baj ha buckásodik? Nálunk a gyerekek imádják.
Frekventált időszakokban a nagy terepeken mindenhol sokan vannak úgy Schladmingban mint Holnapsaalbachban. Ilyenkor érdemes kicsi eldugott pályákra (Fageralm, Filzmoos, Eben, stb.) menni.
Minden nagyobb pályarendszeren bele lehet futni rettenet kajákba, de ez nem csak a szakácstól, inkább a tulajdonostól, vagy az üzemeltetőtől függ.
Bélapó
1434 élménybeszámolót írt
1434
18 éve tag
2019.02.08. 06:30
Háááát... nekem nagyobbnak és változatosabbnak tűnik. De hát nem vagyunk egyformák! Délutánra a fő-csapás iránya valóban kibuckásodik, de mindig találni olyan pályát, ahol alig vannak.
Varga Endre
121 élménybeszámolót írt
121
21 éve tag
2019.02.02. 22:17
Szép, hangulatos, de nem nyújt többet mint Schladming. Felesleges tovább utazni. Igazi osztrákok síterep, tömeg a pályákon + plusz buckák minden mennyiségben. Enni csak ott érdemes ahol magyar a szakács.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.