Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Utazási iroda topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Fidosan
189 élménybeszámolót írt
189
13 éve tag
2019.02.09. 14:12
Minden esetben keresni kell neten az ügyfelek véleményeit az útról, a cégről, szállásról stb... nagyon rég óta csak így megyek télen nyáron nyaralni, nem utazási irodával, szállást booking.com on, utat pedig vagy saját autóval intézem, vagy busszal, repülővel , több 10 éve nem csalódtam mert tudom mire számíthatok... 2x voltam utazási irodával, nagyon rég, 25 éve kb...mind a 2x volt probléma.
Előzmény: (TKata 204380)
Atika911
1 élménybeszámolót írt
1
5 éve tag
2019.02.04. 17:32
Nem igazán erről van szó. Mindenkit elvisznek a megadott helyszínre csak a korrekt tájékoztatást hiányolom. Az utazás előtt 1 nappal tudom meg ,hogy román busszal fogok utazni. A helyszínen tudom meg, hogy nincs utaskísérő a buszon és a sofőrök csak románul beszélnek.A busz, hogy finoman fogalmazzak nem igazán az elvárható állapotban van.Itt a tisztaságról ,a kiült ülésekről,a nem működő belső világításról és karfáról beszélek nem a buszok műszaki állapotáról,mert jóhiszeműen azt gondolom ezek rendben vannak. Kijutottunk a megadott terepre biztonságosan. Sokszor utaztam Franciaországba síelni és eddig nem volt gond azzal, hogy olyan helyen álltunk meg ahol 1 illemhely volt 58 utas számára és erre volt 20 perc, illetve semmi felfrissülési lehetőség (kávé ,szendvics,üdítő) nem állt rendelkezésre az olcsó gázolajon kívül.Ezek tapasztalatok és megélt dolgok voltak remélem mindenki okul belőle akit érint.
Előzmény: (TKata 204380)
TKata
214 élménybeszámolót írt
214
15 éve tag
2019.02.03. 21:04
Milyen gond? Volt valaki olyan akit nem vittek el síelni? Minden évben felvetődik, hogy a Travelex jogosulatlanul szervez utakat. De a legolcsóbb és még nem találkoztam károsulttal. Most akkor mi az igazság? Érdekelne.
sielo janos
28 élménybeszámolót írt
28
5 éve tag
2019.02.03. 18:53
http://www.origo.hu/utazas/20100119-siturizmus-sieles-utazasi-iroda-csalas-fogyasztovedelem.html

http://www.suli.si/kapcsolat

Egyébként nem értem az ilyen embereket, kiválasztják a legolcsóbb ajánlatot és aztán csodálkoznak, ha gond van.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.