Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Murau - Kreischberg topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2019.02.09. 21:53
Véget ért ez a hét is ami nagyon szerencsésnek mondható időjárás ügyileg.
Végig szikrázó napsütés, kellemes idő, nem túl kemény de jól tartó pályák. Ahhoz képest, hogy full telt ház volt a környék szállásain valahogy nem érződött számomra ez a hegyen. Volt, hogy szinte üres pályákon csúsztam.
Csemetémet ismét a Mayer sísulira bíztuk ahol ismét nagyon jól érezte magát és pénteken a szokásos síversennyel zárták a hetet. Köszi Dóri és Zsófi! :-D
Délelőtt alpin ami elég is volt mert délre el is fogytam rajta, délután free lappal bohóckodtunk immár az erdőben is gyermekemmel.
Sokan fikázzák ugyan ezt a terepet de én még mindig jól tudom érezni magam a 42km es rendszerén.
Előzmény: (minerel 204444)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2019.02.05. 19:19
Rosszul indult a hét de már frankó minden :-) Egyenlőre az időjárás kegyeibe fogadta az itt síelőket. Ragyogó napsütés egész nap. Néha a felvonóknál összetorlódik a nép de van, hogy nem kell várni egy percet sem.
A pályák nem kőkemények de jól tartanak.
A mostani gyerekcsapatok -akik többnyire a helyi sísulisok és osztrák iskolások- is elég normálisan viselkednek a pályán. Nincs tolakodás, nincs a pályán őrültködés.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.