Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Rossz vax vagy élezés? topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
gaboca
3370 élménybeszámolót írt
3370
15 éve tag
2019.02.23. 22:22
Ahogy olvastam egyből a végig élezés ugrott be nekem is, valamikor régen amikor nekem is először élezték végig, szenvedtem vele, pedig én kértem.
Akár egy darab kavics is megteszi elvenni az élt!
Én ha valakinek először végig élezek, mondom vigyen egy darab csiszoló vásznat, ha nem boldogul a léccel csiszolja meg 10-05 cm hosszban, elől-hátul.
Előzmény: (kisgabi 205058)
kisgabi
4 élménybeszámolót írt
4
5 éve tag
2019.02.23. 21:47
Köszönöm mindenkinek! Az történhetett, hogy bár 20 éve ugyanoda hordjuk szervizelni a léceket, a főnök idén nyugdíjba ment, átadta a boltot 2 ifjú titánnak, akik feltehetően másképp csinálták az élezést, mint az öreg.
WFeri: Én most Head Super Joy-jal síelek, a sidecutot nem tudom, de ha van jelentősége, megnézem. (Úgy vettem, hogy előtte kibéreltem, és jó volt, nem néztem utána a paramétereknek.) A férjem hagyományos léccel kezdte, én már carvinggal. Ez persze nem jelent "tiszta élvezetést" az én esetemben sem, különösen zordabb körülmények között inkább "farolgatok".
Ez is az igazatokat támasztja alá egyébként, hogy éppen ez nem ment ma egyáltalán.
Az a kellemetlen helyzet állt elő, hogy (megint) a férjemnek lett igaza, mert ő már a pályán is azt mondta, hogy "túlfog" az él, én pedig azt, hogy ilyen nincs, mert minél jobban fog egy él, annàl jobb. Holnap mindenesetre megyünk ráspolyozni. 😄 Köszönöm még egyszer, szuperek vagytok.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.