Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Nassfeld topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2019.02.25. 18:25
Kócos! Repesek, hogy látlak!
Előzmény: (kócos 205071)
kócos
1234 élménybeszámolót írt
1234
19 éve tag
2019.02.24. 20:29
Megerősítem! Pénteken délutánra már több helyen volt buckás, de síelhető és nem tapadós volt a pálya. tegnap és ma a még jobb napsütést élveztem. Örültem az ott lévő unokáim jelenlétének. Náluk is jobban izgultam az eredményes tanulásért. Megérte, mert tőlem függetlenül- talán még egy síszerető 7 éves fiatalemberrel gyarapodtatok, aki a lankadó tollam helyett erőt sugároz.Két hetes leszek az ősszel. Nekem két óra is megfelel a mozgásból és a látványból. Mert itt aztán volt!
Ultras1899
6 élménybeszámolót írt
6
5 éve tag
2019.02.04. 10:48
Kicsit megcsúsztam a beszámoló írásával, de ami késik az nem múlik. December 29-Január 5. között síeltünk Nassfelden. A szállunk a Ferienwohnung Witterburgban volt. Maximálisan meg voltunk elégedve vele, tiszta szobák, felszerelt konyha, sítároló, 1 autónak fedett parkoló. Az alsó parkoló 10 percre volt autóval, de mivel ekkor nem havazott, így mi felmentünk a fenti parkolóba (P1, P5), így elkerültük a várakozást a Millenium felvonónál.
Egész Ausztirában havazott, kivéve délen, így Nassfelden hóágyúztak rendesen. Reggelre jó állapotú pályák fogadtak minket, délutánra a népszerűbb pályák buckásodtak, jegesedtek. A központi hüttékbe előre kellett foglalni helyet, így ezt hanyagoltuk. A kedvenc hütténk a 23-as pálya aljánál és a Garnitzen Alm részen (1-es számú a sítérképen) lévő volt.

Összességében egy nagyon jó hetet töltöttünk Nassfeld-en, szerintem jövőre is ide fogunk menni.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.