Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a snowboard lap, kötés, bakancs összhang topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2019.03.01. 10:42
nem fog gondot okozni max növelj egy kicsit a kötés szögeken.
andorandor
5 élménybeszámolót írt
5
5 éve tag
2019.03.01. 10:39
Köszönöm a válaszaitokat 😊
Ami a képen látható az a bal, hátsó lábam és +5 fokra van állítva. Ahogyan Golo ajánlotta elfordítottam 90 fokkal a tárcsát és így tényleg teljesen középre került kötés és a bakancs is. Most már 2,3 cm lóg le a bakancsból elöl is meg hátul is. Köszönöm a tanácsot! 😊

Viszont az eredeti kérdésem az lett volna, hogy ez a méretű túl lógás okozhat-e nagyobb problémát? (Igazából erre is kaptam választ, hogy nem nagy probléma)

Viszont jövőhéten szeretnék, jobban ráfeküdni a mélyebben bedöntött carving megtanulására, és hogy ez okozhat-e majd nagyobb gondokat?

Amennyiben igen, akkor mi lehetne a hosszútávú megoldás, extra Wide lap? Mert ahogy néztem ebből a típusú lapból például egyel nagyobb van csak és az talán 3 mm-el szélesebb, ami nekem így elsőre nem tűnik valami nagy különbségnek. Szóval akkor érdemes annál jóval szélesebbet néznem, vagy így is el leszek vele?
Vagy a másik opció amit Morfologus ajánlott, hogy próbáljak meg találni az én méretemben egy valamivel rövidebb bakancsot.

Köszönöm!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.