Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Tátralomnic topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Maxym
3 élménybeszámolót írt
3
5 éve tag
2019.03.04. 21:30
Szia jótanacs egyszerűbb beregisztrálni a gopassra a pénztárnál/információs épületben lévő számítógépen bejelentkezni a gopass.sk-ra es ott megvenni sorbanállás nélkül a bérletet/jegyet.
Mi 02.11 és 14 között voltunk az idén, de a szél miatt felső lanovkak nem mentek. 02.12-én pedig egyáltalán nem működtek, így Csorba-tóra mentünk ott is érvényes a gopass. Mennyei volt a hóesés és a friss hó.
Előzmény: (MarDa 205165)
MarDa
29 élménybeszámolót írt
29
13 éve tag
2019.03.02. 19:14
Sziasztok!
Először voltam Tátralomnicon megtetszett, mert ma nagyon jó pályákon jártam. Kiváló, kemény volt a hó kb délig. Utána, a déli nap a felső réteget enyhén megolvasztotta mégsem volt buckásodás. Jól elfértünk mindegyik pályán. A felnőtt napi jegy 39 Euro + 2 Eu kaució. A Go Pass-os sorban kb. 20 percet kellett várni. Az "A felvonó 4 személyes kabinos lassú, kevesen használják. "F jelű 6 személyes buborékos és fűtött is? Úgy éreztem. Az "F tetején le kel csatolni a "B felvonóhoz amelyik kabinos. 10-en tudnak ülni néhányan állva is elférnek. 6-os - 5-ös pálya tényleg piros. "D felvonó lassú fedetlen, mellette a 3-a pálya inkább kék. A 9-es pálya nagyon jó, 2 szakasztól eltekintve inkább kék. Itt kevesen voltak. Ebben biztosan szerepe volt a 8 üléses buborékos felvonónak amire nem kellett sorakozni. Miskolctól a Kassa Eperjes útvonalon tényleg 2 óra 30 perc a táv. Jó a parkolási lehetőség.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.