Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Chopok dél és észak topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
százas
218 élménybeszámolót írt
218
12 éve tag
2019.03.20. 13:52
Köszi Tobi! Egy volt rally versenyző barátom szerint ez az az eset, amikor nem tudsz mit csinálni az autódban. Mellesleg ezen a szakaszon hazaindulásnál én is oda szoktam csapni a lovak közé. Szerencsére csak csütörtök estére értem ki, mert péntektől síeltünk. Péntek reggel is még kicsit necces volt a feljutás. Mellesleg a vasárnapi síelés fantasztikus volt. Van még 3-4 hetünk a télből. Hajrá!
Előzmény: (Tobi 205483)
Tobi
80 élménybeszámolót írt
80
17 éve tag
2019.03.20. 09:58
Százas: igen, múlt hét csütörtökön történt, 16:00 és 16:05 között.

Vau: Ezen az útszakaszon nem tudtunk volna hóláncot feltenni. Túl szűk, túl meredek, ráadásul 200 méterre a céltól vagy, úgy, hogy semmi nem utal a jégre, csúszósságra, nincs kint a "Hólánc használata kötelező!" tábla. Ember nincs, aki 200 méterre a céltól megállt volna hóláncot szerelni, úgy, hogy két percünk volt elérni a leálló felvonókat. Ráadásul az út nem csillogott, semmi nem utalt arra, hogy jeges lenne. Nem is értettük először, hogy miért kapar az autó, szidtuk a vezetőt, hogy milyen téli gumi ez??

Mj620: A kozeles volt szerintem az egyetlen, aki tényleg nem az útviszonyoknak megfelelően vezetett, de ő is a féket taposta már legalább 150 méteren át, mire becsapódott.
Az utak mostanra már jók, vasárnap a +12 fok leolvasztott mindent. Jó síelést!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.