Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Szlovák autópálya és autóút tapasztalatok topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Sanci532
78 élménybeszámolót írt
78
14 éve tag
2019.05.03. 22:48
Szia en Kassai vagyok es igen kell matrica arra a 12-14 km szakaszra en meg nem utaztam rajta de ugy tudom hogy a matricakat rendor furgonbol szoktak ellenorizni mivel meg itt nincsen kiapitve a megfigyelo kapu igy ha nemvoltak utkozben rendorok akkor megusztad.
Előzmény: (sbalint12 205732)
sbalint12
1 élménybeszámolót írt
1
4 éve tag
2019.04.23. 10:21
Sziasztok a következővel kapcsolatban kérném segítségeteket, tapasztalataitokat:
2019.04.18.
Csütörtökön mentem Budapestről Kassába. Tornyosnémetinél vitt rá az E71 es út az R4es Szlovák autópályára, amire számomra nem volt egyértelmű, hogy kell e matrica. Nyilván lehettem volna jóval elővigyázatosabb, és körültekintőbb, de végül matrica nélkül tettem meg azt az utat Kassáig és vissza Magyarországra. Olvastam több különböző változatot a büntetési eljárásról, de a legtöbb 2-3éves info volt. Tudjatok e esetleg, hogy legrosszabb esetben mire számíthatok? Vagy még mindig nem küldik ki a büntetéseket külföldieknek? Lehet e a büntetést enyhíteni: pl 1 héten belül veszek egy éves matricát? Illetve létezik, hogy nem fotóztak le? Semmi megfigyelőegységet nem láttam az út mentén azért is mentem visszafelé is arra + gondoltam hogy nagyon rövid szakasz esetleg nem is kell.
A válaszokat előre is köszönöm şzépen.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.