Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Szlovák autópálya és autóút tapasztalatok topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
bouquetk
386 élménybeszámolót írt
386
12 éve tag
2019.05.13. 16:37
Bár az alanti válaszod nyilvánvalóan nem nekem szólt, - mivel én a legkevésbé sem burkolózom az internet homályába, van nevem, lakóhelyem és még munkám is, - szeretnélek emlékeztetni, hogy az én kérdésemre nem válaszoltál, de igazából már nem is kell.

Csak a miheztartás végett, természetesen én sem tartok be minden szabályt, még a közutakon sem. Ennek eredményeképpen kaptam is az utóbbi két évben két - a te büntetésednél nagyobb - pénzbüntetést Ausztriában. Nyilván nem örültem nekik, de tudomásul vettem és befizettem őket, anélkül, hogy a közösségi oldalakon rinyáltam volna az országimázs romboló, és a turista riasztó voltukról.
Előzmény: (százas 205792)
százas
218 élménybeszámolót írt
218
12 éve tag
2019.05.10. 19:12
Itt vagyok, bocsi, csak nemrég fejeztem be a munkát, ellentétben az internet homályába burkolózókkal, akiknek se munkája, se neve, se lakhelye, mégsem átallanak vélemény mondani mások munkájáról.
Eredetileg csupán arra, szerettem volna rámutatni, hogy egy túristákat fogadó országnak, jelen esetben Szlovákiának, elemi érdeke kellene, hogy legyen, hogy az oda látogatók minél jobban érezzék ott magukat. Ehhez képest megtalált Magyarország kb. 10 azon polgárából néhány, akik mindig minden körülmények között betartanak minden szabályt. Az őket övező tömjénfüst ki is fakasztotta könnyeimet.
KKy megfogalmazta a lényeget: a közlekedésre veszélyt okozó legfőbb dolog a relatív gyorshajtás. Úgy kell vezess, hogy vedd figyelembe az út és látási viszonyokat, a forgalmi helyzetet, járműved műszaki állapotát, saját képességeidet, aktuális fizikai állapotodat. Én így teszek. Mindig.
Előzmény: (KKy 205790)
KKy
117 élménybeszámolót írt
117
8 éve tag
2019.05.10. 18:37
Szia Százas!

Szólj már hozzá légy szíves, ha már neki álltam írogatni.

KKy
Előzmény: (százas 205788)
százas
218 élménybeszámolót írt
218
12 éve tag
2019.05.10. 18:08
Jó a buli! Hajrá!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.