Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a 3 völgy: Val Thorens, Les Menuires, Meribel, Courchevel topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
Fidosan
189 élménybeszámolót írt
189
13 éve tag
2019.11.08. 13:17
Azért ne rontsa ez el a várakozást, megpróbáltad legalább lebeszélni őket, annyira azért nem vészes a helyzet, mindenhol bele lehet futni a rossz időbe, Cervinián mikor voltunk szinte minden nap le volt zárva a Svájci átjáró, az Olasz oldalon meg napsütéses időben jókat síeltünk... január vége február eleje a legjobb 3 völgyben, kevesen vannak a gyerekek mert a szünet uk ban meg franciában is febr második fele, meg még nincsenek a pálya közepén megállva tavaszi napon sütkérező nyugdíjasok sem :D Volt hogy minden nap sütött a nap és semmi lift lezárás többször voltunk 2 hetet is azalatt sem ... ne emlegessétek az ördögöt és akkor nem kerül elő :)
Előzmény: (JobaRob 206296)
JobaRob
33 élménybeszámolót írt
33
16 éve tag
2019.11.08. 11:44
Köszi!

Sajnos nem hallgattak rám, befizették(-tük) jan 18-tól Orellét. Így ezen a héten fogok miséket mondatni a Mátyás templomban jó (de legalább nem atom rossz) idő érdekében.
Ha himi-humi ok miatt zárják le és csak az átkötőt az csak a többi 6 fővel lesz kitolás, mert nekem fókás sarokemelős a léc (6 napból egyet szoktam mászni).

A visszaolvasás ötletet kösz, elolvasom és a buszon rémisztgetem őket odafele (tanuljanak az esetből :P).
Előzmény: (Fidosan 206251)
bouquetk
383 élménybeszámolót írt
383
12 éve tag
2019.11.04. 10:47
Szerintem olvass vissza itt pár évre, ez a kérdés már többször előjött, többen írtak róla, ha jól emlékszem én is.
Előzmény: (JobaRob 206010)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Fidosan
189 élménybeszámolót írt
189
13 éve tag
2019.11.04. 02:40
Szia ! Halgassatok a lázadókra :D nekünk szállás szempontjából és közlekedésből is Les Menuires vált be pont arra van Orelleben esélyetek amitől aggódsz.Mi jan 25 től febr 1 ig leszünk Les Menuiresben.Reberty 1850 a kedvenc részünk, pálya pár lépésre az ajtótól, a központ elég messze hogy csendes legyen de annyira nem hogy elérhetetlen, 3 megálló vagy 15 perc séta de ott is van minden , bolt, étterem, kölcsönző.
Előzmény: (JobaRob 206010)
JobaRob
33 élménybeszámolót írt
33
16 éve tag
2019.09.07. 15:22
Üdv!

Síelés szervezése közben parázs vita alakult ki Orellét illetően.
A társaság egy része (én is) voltam ott, de március közepén ez a síelés viszont legkésőbb febr. elején lesz.
Némileg aggódok a 3000 méteres átkötés és a liftleállítás miatt (buszozásról, buszra várásról, sorban állásról nem is beszélve).
Minden erre vonatkozó tapasztalat érdekel!

Kösz!
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.