Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Gopass Card topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
magnum56
322 élménybeszámolót írt
322
15 éve tag
2019.12.06. 08:36
Én is még tavasszal megvettem az idénybérletet a Gopass kártyára és később kaptam egy emailt, hogy 49 euro ráfizetéssel étvényessé válik Mölltal és Angkogel síterepekre is az idénybérlet. A levélben nincsen határidő arra nézve, hogy meddig lehet ezt megtenni. Csak annyi, hogy ez a lehetőség azoknak szól, akik már rendelkeznek idénybérlettel.
Zoltan Koleszar
61 élménybeszámolót írt
61
6 éve tag
2019.12.05. 21:39
Node mikor vettem 200 v 249 euroert ( a legolcsobb idoszak volt mar nem emlekszem- de lenyeg h van szezonberletem smart!) szval akkor meg Molltal nem volt az Ovek... igy lekesni nem tudtam :) azota vettèk s jelentettèk be... vagy csak limitakt ideig volt a kiegeszito opcio?!
Előzmény: (százas 206595)
százas
218 élménybeszámolót írt
218
12 éve tag
2019.12.05. 20:33
Sajnos szerintem ezt már lekésted
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Zoltan Koleszar
61 élménybeszámolót írt
61
6 éve tag
2019.12.05. 18:12
Sziasztok, az eves gopasskarticsku kiegesziteset a molltali siterepre 50eur elleneben ugyan olvastam, de van errol barkinek hiteles infoja? Esetleg egy linkje? Elvileg itt irnak rola: https://tmr.sk/media/news/breaking-glacier-news-the-mlltaler-gletscher-resort-is-launching-the-ski-season-on-tuesday/
Ugyanakkor a jelenleg 800 eurert kaphato annual passnal azt is irjak h az elso ervnyesitesnek szlovak terepen kell megtortennie. Barkinel van errol elo tapasztalat?
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.