Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Gopass Card topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
jolyjoker
37 élménybeszámolót írt
37
5 éve tag
2019.12.21. 08:47
Nem kell új kártya. Ha a meglévő be van regisztrálva a weblapon a felhasználódhoz, akkor innentől kezdve amikor online vásárolsz síbérletet (akár szezon, akár napi), ehhez a beregisztrált kártyához hozzáadod a vásárlás során, és viheted is magaddal a pályára, elektronikusan hozzáadódik a vásárolt jegy. Azzal nem kell foglalkozni, hogy rányomtatták a kártyára a korábbi vásárlás infóját, hiszen a beléptető kapuk nem a kártyára írt feliratot olvassák, hanem a chipen levő infót olvassák be.
A use discount mező nem kötelező, ha nincs kedvezménykódod, egyszerűen üresen hagyod.
Előzmény: (atesz776 206847)
atesz776
1 élménybeszámolót írt
1
4 éve tag
2019.12.20. 17:07
Az addig oké, hogy ezek a season bérletek, de mi voltunk Jasnán, regisztráltam, megvettük online a jegyet és a helyszínen az irodában a kártyát is. Ezt követően egyébként a weblapon a felhasználómhoz hozzá is tudtam adni a vonalkód száma alapján. Viszont azt nem értem, ha újra veszek napijegyet pl Tátralomnicra akkor most nekem új kártyát kell igényelnem a helyszínen vagy amiket ott a gopass info-nál láthattam automatákat az irodában érvényesíteni tudom? Amit kaptunk Jasnán kártya annak a hátoldalán rajta vannak az aznapi adatok, át, dátum..stb szóval új nem igen férne rá... Továbbá a felhasználómba a nevem mellett az "use discount" részhez mit kéne beírni? Én már a világon az összes számsort próbáltam ami a kártyán volt vagy e-mailben kaptam, de akkor most ezek csak 1x használatos kártyák, kivéve a season pass?
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.