Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Gopass Card topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
RM
873 élménybeszámolót írt
873
19 éve tag
2019.12.30. 19:18
Sziasztok! Ha jól értem már "csak" kártyát nem lehet venni a gopass oldalon. (Régen kb. 2-3EU volt és postázták.) Ha jól értem: online megvesszük a jegyet első alkalommal és a kasszában majd nyomtatnak hozzá egy névre szóló kártyát. Ez így működik? Jegyvásárlásról igazolást kell magunkkal vinni?
Előzmény: (magnum56 206680)
jolyjoker
37 élménybeszámolót írt
37
5 éve tag
2019.12.10. 13:52
Csak akkor postázzák ki a chipkártyát, ha kifejezetten ezt kéred a megrendeléskor.
Ha korábban már volt kártyád, akkor arra lehet rátölteni a szezonbérletet.
De a sípályán is át lehet venni kártyát személyesen a pénztáraknál, ehhez be kell mutatni a vásárlásról szóló visszaigazolást, amit emailen elküldtek (papíron vagy képernyőn), de nekem volt már, hogy nem tudtam bemutatni és kikeresték a rendszerből.
Előzmény: (vilidoki 206660)
magnum56
322 élménybeszámolót írt
322
15 éve tag
2019.12.10. 10:41
Nekem sem küldték el postán a GOPASS kártyát. Azt olvastam a weblapon, hogy az első sízés alkalmávál fogják átadni abban a pénztárban, ahol alőször jelentkezem sízésre.

A befizetésről szóló igazolást (számlát) a weblapról ki lehet nyomtatni, de emailban is elküldték.
Előzmény: (vilidoki 206660)
vilidoki
1 élménybeszámolót írt
1
4 éve tag
2019.12.09. 09:33
Hi ! nem tom hol vehetem át a friss szezon gopass kártyámat mert nem találom a szept végi befizetésről szóló visszaigazolást a telcsiben . Postán se küldték el !
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.