Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Alpe d'Huez topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
gorogrob
19 élménybeszámolót írt
19
9 éve tag
2020.01.06. 21:29
Az, hogy van-e újabb éjszakai pálya nem tudom. Tavaly nem volt. A térkép szerint sincs.
De még ha van is én biztos nem kockáztatnék onnan koromsötétben Oz-ba csúszni.
Oz-ban van valami kis tanulópálya kivilágítva, tudom nem ugyanaz. Amúgy maga az éjszakai pálya nem egy hosszú szakasz, nem tudom ér-e annyit, nekem nem ért.
Talán Baxxter megerősíti ezt.
Én 1x voltam Oz-ban, aztán már Alpe d'Huez. Központibb, többet tud csúszni az ember, de ez személyes vélemény. :)
Előzmény: (baxxter 207202)
baxxter
39 élménybeszámolót írt
39
18 éve tag
2020.01.06. 00:13
Szia!

Úgy tudom, hogy idén már van egy újabb pálya is éjszakai síelésre, ami a Les Jeux-tól indul a DMC-hez. Les Jeux-ról visz Oz-ba pálya, de persze ezt nem tudom éjjel mennyire belátható. A pályák szerintem esti sízésre rendben lesznek újra, legalábbis tavaly így volt.
Előzmény: (Zozo93 207172)
gorogrob
19 élménybeszámolót írt
19
9 éve tag
2020.01.04. 21:44
Szia,

Oz-ba nem tudsz visszajutni. Az éjszakai síelésről le kell mondanod.
A sítérkép 2D-ben kicsit becsapós. A kivilágott pályáról nem lehet "hazacsúszni" Oz-ba. Ez egy másik oldala a hegynek, de ha ott leszel látni fogod.
DMC középállomástól vagy Jeux felvonótól lehet napközben Oz irányába menni.
Azt mondom emiatt ne bánkódj, én már többször voltam itt, de az egész napos síelés után már nem sokszor lett volna kedvem egy egész nap használt pályán még csúszni. Amúgy is azt hiszem csak csütörtökön van esti (nem biztos a nap)
Előzmény: (Zozo93 207172)
Zozo93
1 élménybeszámolót írt
1
4 éve tag
2020.01.04. 17:25
Sziasztok, lenne egy olyan problémám hogy Ozban lesz a szállásunk, viszont mennénk az esti sízésre ami a signal pályán lesz. Esetleg este van valami transzfer vissza Ozba Huezből amiről tudtok valamit? Az esti freeride hazafelé se hangzik rosszul de vannak a társaságban akik nem biztos hogy bevállalnák.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.