Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Flachau - Wagrain - Alpendorf topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
- Marky -
753 élménybeszámolót írt
753
15 éve tag
2020.02.27. 20:11
Ide a szezonban bármikor érdemes menni, kivéve februárban, szerintem. Ez a hónap az önmegtartóztatás, vagy az eldugott helyek felfedezésének az ideje.
baloghzoty
6 élménybeszámolót írt
6
6 éve tag
2020.02.27. 16:58
2020.02.23-24
Csak Flachau-ról írok, hogy egyértelmű legyen.
Az, hogy családbarát az nem vicc. Én még ennyi embert, főleg gyereket soha nem láttam egyetlen pályán sem. Főleg hollandokat és belgákat, illetve németeket, szóval ha valakinek a gyereke beszél hollandul, akkor tökéletes hely síelni tanulni. A szülők is találnak hüttét és bulihelyet minden 150-200 méteren a pályán is. A pályák szuperek, de a középállomástól lefelé már 11-12 felé i buckásodnak. Persze ez az időjárástól függ. Minden pályát reggelre tökéletesen adnak át. A G-link jó buli, de inkább azt javaslom maradjatok egy helyen egy nap. Talán a wagrain-i rész nem tűnt annyira zsúfoltnak, de ott is rengetegen voltak amerre csak mentünk. Jó trükk lehet a gyerekek ebéd ideje alatt kihasználni, hogy kevesebben vannak, de akkor is eléggé zsúfolt még a legszéle is a flachau-i oldalnak pl. a Starjet 3-as felvonó pályái is. A felső pályákon azért jobbak a viszonyok, de ezt mindenki tudja, így ott még többen vannak. Nem szeretnék elriasztani senkit és valószínűleg mi mentünk "rossz" időben, de én kicsit csalódott voltam a rengeteg sorban állás és a valóban ipari (igaz vérprofi) jellege miatt. Wgrain-ból visszafelé a Flying Mozart 8-10 személyes kabinossal lehet csak vissza menni Flachau tetejére. Ott mi 30 percet álltunk sorban, mert a pálya aljáról érkező liftek teljesen tele voltak. Én abban nagyon elfáradtam :-)) főleg idegileg. A pálya alján le tudod olvasni mennyit csúsztatok aznap, ami már kb. alap Ausztriában, de azért tök jó. 24 km. volt a max. De a 2-es pályával délután 4-kor már nagyon komolyan kellett küzdeni. Nem csak a buckásodás a baj, hanem, hogy a meleg miatt teljesen kásás a hó. Tudom ez nem Fachau hibája és nem is Ausztriáé, de ez történt velünk. Jó csúszást. És aki eddig eljutott, annak a tippek. 4-es pálya délelőtt, 15-ös, 17-es pálya még 12-kor is jó. 22-es pálya teteje álom. Ja és a Weltcup pálya is király, de csak jó hóban és délelőtt. A feleségem haladó és kicsit jobban síelek, szóval egy profinak biztos más véleménye lenne.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.