Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Koronavírus-járvány topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
tuto558
7 élménybeszámolót írt
7
4 éve tag
2020.03.13. 19:09
Talán már láttad, nemrég került ki a hír, hogy minden osztrák síterep bezár hétfőtől.
Mi is Kreischberget néztük ki, most hétvégén mentünk volna jövő hét szerdáig, de már tegnap lemondtuk, közvetlen foglalásunk volt az egyik szállásnál, előleget szabadon felhasználhatjuk egy másik foglaláshoz a következő egy évben.
Előzmény: (jureka 208995)
jureka
2 élménybeszámolót írt
2
5 éve tag
2020.03.13. 12:38
Köszi Marky. Igen, én is várom, hogy mondjanak valamit. Az utazási irodát hívogatom 2 naponta, de ők csak annyit mondanak, hogy minden zökkenőmentes, nincs beteg, nincs a csoportból lemondás (csoporttal mennénk) és hogy most is van kint tábor meg persze, hogy nincs lezárva semmi. Ha én mondom vissza persze bukom a pénzt, pedig kötöttem lemondási biztosítást is, de az ebben az esetben nem érvényesíthető. Persze jó lenne, ha tudnánk menni, de sajnos azt senki nem garantálja, hogy nem leszünk betegek vagy vissza tudunk-e jönni, szóval így nagyon para. De köszi az ötletet, szerintem írok direktben, az a tuti.
Előzmény: (- Marky - 208994)
- Marky -
754 élménybeszámolót írt
754
15 éve tag
2020.03.13. 11:55
Meglepődnék, ha hamarosan nem jelentenék be a 15-i zárást.
De egyszerűbb nekik írni, mint itt kérdezősködni, ők tudják a legjobban
Előzmény: (jureka 208992)
jureka
2 élménybeszámolót írt
2
5 éve tag
2020.03.13. 11:36
Mi jövö hét végén mennénk Kreischbergbe síelni, esetleg valaki tud infót, hogy ott milyen állapotok vannak? Várható bezárás?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.