Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Koronavírus miatt beragadt Salzburgi szezonbérlet (SSSC) topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Vityó
180 élménybeszámolót írt
180
18 éve tag
2020.04.05. 11:06
Nekem ugyan csak helyi szezonbérletem van, de kíváncsian várom a fejleményeket.
Remélem megosztod velünk, mi a válaszuk.
Bár úgy gondolom, mivel rajtuk kívülálló okokból kellett bezárni hamarabb, nem feltétlenül fognak kárpótolni, de ne legyen igazam.
Sajnos sokan sokat vesztettünk ezzel, nekünk is óriási mínusz... :(
Sörapu.
1360 élménybeszámolót írt
1360
15 éve tag
2020.03.31. 21:34
Szia Gábor!

Nekem is beragadt legalább 10-12 nap. Én bízom egy olyanban, hogy nekünk régi motorosoknak komoly kedvezményt (legalább 40%) adnak az új szezon áraiból.
De ha van bármilyen ezirányú kezdeményezés, ahhoz én is és a talponsíelő közösség bizonyosan csatlakozik.
Gábor :-)
44 élménybeszámolót írt
44
18 éve tag
2020.03.30. 08:29
Super Ski card a rendelkező társaim szeretném megszólítani! 2020 március 15-én véget érő síszezon, gondolom sokuknak nem várt eseményvolt, főleg azoknak, akik ebből élnek. Azzal a lehetőséggel szeretnék élni, hogy megpróbálom felhívni figyelmüket egy fizetett szolgáltatásért nem kaptunk ellenszolgáltatást (önhibánkon kívül) szeretném (nk) megkérni az illetékes Salzburgi osztályt, hogy az éves téli síbérleteket hosszabbítsák meg akár a nyárival vagy adjanak kedvezményes lehetőséget a 2021 síbérlet vásárlásakor, úgy gondolom, hogy ez egy korrekt lépés lenne részükről, ha kárpótolnák azt amit kifizetünk. Nem tudom, hogy van e erre vonatkoztatva szabályozás a salzburgi ski (ssc} kártyához. Azt gondolnám, hogy egy próbát megér. Aki úgy gondolja, hogy szeretne csatlakozni az jelezze felém április 25.-ig.
gsasvari75@gmail.com email címre.
Köszönöm
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.