Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Koronavírus-járvány topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
skioutlet
837 élménybeszámolót írt
837
18 éve tag
2020.09.15. 18:20
Vessetek, meg, de nekem mindig bejött a pozitív gondolkodás:)
96 százalékban biztos vagyok abban, hogy a téli szezonra (de akár már jóval előbb is) nem lesz "minden ország piros".

Amiben viszont 100%-ig biztos vagyok: soha nem lesz olyan az egész (sí)turizmus, mint ami eddig volt. Lesznek bőven protokollok a járvány terjedésének megelőzése érdekében, ami az eddigi komfortzónánkat időnként zavarhatja...de mindig változik a világ!
Előzmény: (- Marky - 209396)
- Marky -
753 élménybeszámolót írt
753
15 éve tag
2020.09.15. 17:59
Lengyelország is jó menekülő terv lehet ebben a szezonban, ha épp ott jobb lesz a helyzet, mint nyugaton.
Szlovénia is elég jó kontroll alatt tartja eddig a dolgokat...

Persze ha minden ország marad "piros", akkor tökmindegy.
Előzmény: (basquiat 209391)
basquiat
117 élménybeszámolót írt
117
11 éve tag
2020.09.15. 13:22
Nagyon nehéz elképzelnem, hogy féléven keresztül le legyen zárva a határ, nem szeretném elhinni... :) Nekem titkos favoritom Szlovákia, mert a V4-eknél minden rendben van... :)
Előzmény: (bouquetk 209390)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
bouquetk
383 élménybeszámolót írt
383
12 éve tag
2020.09.15. 11:06
Úgy csinálunk, mintha minden rendben lenne. Szervezzük és foglaljuk a szállásokat azzal, hogy a lemondás feltételei sokkal hangsúlyosabbak. Ha nálunk marad a jelenlegi de facto határzár (két hét karantén), akkor nekem nem lesz szezon. Az talán nem lesz, hogy Ausztria úgy lezár, mint márciusban, de ennek csak akkor lesz jelentősége, ha eltörlik a határzárást. November közepe-végére kell döntést hozni. Most nem adok 20%-nál több esélyt a szezonnak. Nekem Mo nem játszik, legfeljebb ha esne egy jó kis hó a Mecsekben.
Előzmény: (basquiat 209389)
basquiat
117 élménybeszámolót írt
117
11 éve tag
2020.09.15. 10:27
Sziasztok!

Ki hogy látja a szezonbeli reményeket?
Szezonbérlet? Napijegy? Vagy marad Eplény, Mátra? :)
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.