Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Melyik lécet válasszam? topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
fezso6
139 élménybeszámolót írt
139
15 éve tag
2020.12.02. 21:50
A 156cm nagyon rövid a magasságodhoz,a Monster nem kimondottan pálya léc.A síléceket sebesség,tudás,terep szerint sorolják be./Így is tudsz keresni/SALOMON X-RACE SW SÍLÉC Z12 SPEED KÖTÉSSEL ez nagy ugrás lenne.Talán egy szaküzlet,amúgy is rád kell állítani egy lécet,vagy kölcsönzéssel tesztelni!
Előzmény: (gtamas82 209984)
Peter Szekely
360 élménybeszámolót írt
360
9 éve tag
2020.12.02. 19:59
Megtaláltam a lécet meg a leírást: https://store13.hu/salomon-silec-x-race-sw-z12-speed-1718-tk-t82791-c194?gclid=Cj0KCQiAk53-BRD0ARIsAJuNhpucwnJqNqAbnGJdQtWrrkhIoD7Q1gfJxxi89psAetlsNpvNMull3wcaAnznEALw_wcB

A Salomon X-Race SW egy teljesítmény-orientált sí kifinomult versenytechnológiával és progresszív rádiusszal, azaz egy kisebb kanyarodási ívvel rendelkezik. Úgy képzeljük el, mintha egy Salomon World Cup síléc lenne csak egy sokkal szelídebb, kezesebb változatban. A motorja a versenysíkben is megtalálható famag, a nagyteljesítményű szendvics szerkezet ABS oldalfallal elnyúlva a sí egész hosszán, amelyeknek kombinációja egy igazán erős és tökéletes éltartást eredményez. Mindezek pedig a famag teteján és alján is elhelyezkedő dupla titánium réteggel vannak megerősítve. Legjobb választás, hogy bedurrantsd a combizmaidat és csodálatos kanyarokat írj le a legkeményebb havon. A „Powerline Titanium” rétegnek köszönhetően magasfokú hó-sí kontakt jön létre, egészen olyan érzésed lehet, mintha a sí egyszerűen a hóhoz ragadna. Jól kezelhető az egyenletlen terepen is és bármelyik pillanatban felrobbanthatod a síben rejlő potenciálokat. Végül meg kell említeni a „Carve Rocker” technológiát, ennek segítségével tudsz hatékonyan élről élre kerülni és kellő nyugalommal tudod a bekormányzást elindítani. Ez a sí a versenysíktől igazából elválik a progresszív rádiusza miatt, aminek köszönhetően élvezettel kívánságod szerint váltogathatod a rövid és hosszú kanyarokat. Ezt a csúcskategóriás lécet leginkább középhaladó és haladó síelőknek ajánljuk.
Peter Szekely
360 élménybeszámolót írt
360
9 éve tag
2020.12.02. 18:48
Én 100-105 kg között mozgok, 183 cm magas vagyok. Pár hete sielés közben vettem egy használt Salomon X-Race SW lécet. 180 cm hosszban, 19 m rádiusz, 120.2-73.2-97.7 sidecut. Kemény, baromi gyors léc, ami nagyon menni akar. Kezelt pályákon, tempós sieléshez szuper léc, csak ajánlani tudom. A másik lécem rövidebb, kisebb rádiusszal, a Salomon-t egyértelmüen jobban szeretem 2 nap sielés alapján.
Előzmény: (gtamas82 209984)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
gtamas82
7 élménybeszámolót írt
7
5 éve tag
2020.12.02. 18:10
Sziasztok.
100 kg feletti sielőkhöz fordulnék első sorban.
105 kg vagyok, jelenleg egy head monster 156 lécet használok, szeretem, kezes, nem túl kemény, de jól viselkedik buckás pályán is.
190 cm magas vagyok, így szeretnék egy hosszabb lécet mellé. (kék, piros ritkán fekete pályán síelek)
Ha megosztánok a tapasztalatot,hogy melyik léc vált be ilyen súlyhoz megköszönném..
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.