Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény jegyárak topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
TNTSÁRVÁR
25 élménybeszámolót írt
25
15 éve tag
2020.12.13. 17:16
Mindenkinek a szíve-joga eldönteni mire költi a nehezen megkeresett pénzét.4 tagú családunknak 46000 ft lenne egy nap a "magyar síparadicsomban".Azt hiszem, ezt kár tovább ragozni.Nekünk maradnak a sógorok,vagy kimarad a szezon.
Előzmény: (endre77 210203)
Daddy
343 élménybeszámolót írt
343
19 éve tag
2020.12.13. 16:54
Nem olyan nehéz dolog ez! Síelőtársaim az ár-érték arányát vitatják, kifogásolják. És szerintem is azoknak van igaza akik ezt nem tartják megfelelőnek. Persze lehet erre úgy tekinteni ahogy a mondás (kis "finomhangolással")szól: amíg fekália van, veréb is van hozzá.
Engem nem érint, mert egy szép téli napon egyszer arra jártamban meglátogattam. Körülnéztem és nem volt kedvem síléccel visszamenni. Az pedig hogy a kommunikációjuk számomra nem szimpatikus,csak alátámasztja távolmaradásomat.
Előzmény: (endre77 210203)
endre77
317 élménybeszámolót írt
317
4 éve tag
2020.12.13. 15:17
Ja hat igen ez nem konnyu dolog!Van az Epleny es a sielok oldala.Sosem voltam meg ott..de gondolom egy ilyen palyat fenntartani futtatni is penzbe kerul...Nem mondom hogy fair vagy nem...csak eremnek ket oldala van..meg hat valljuk be van aki megengedheti van aki nem...Sok szep egzotikus vakacio is draga de azert vannak akik elmennek..oK ODA TETTEK AZ ARUT MELLE AZ ARAT ES AKIK AKARJA VAGY TUDJA MEGVESZI!!!Lehet kicsit elszalltak az arral de az O arucikkuk ok teszik ra az arat..ha nem fog menni ugy is valltoztatnak.

Dobogokon sem voltam de jo barataim meselik igen gyenge a szinvonala a palyank es megis elg szep penzt kernek erte...Lattam video rola hat igen gyenge rovid futam a liftrol ne is beszeljunk!!!DE OTT van aki akar menjen es a tulajnak megvan a joga pent keresni rajta!!
TNTSÁRVÁR
25 élménybeszámolót írt
25
15 éve tag
2020.12.13. 11:32
Nem tudom ki az a sültbolond,aki kifizet ennyi pénzt Eplényért,röhej.Inkább kivárom míg lehet menni síelni az osztrákokhoz.Ha nem engednek,inkább kihagyom a szezont,de senki ne nézzen madárnak.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.