Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síléc választás topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
endre77
312 élménybeszámolót írt
312
3 éve tag
2020.12.17. 21:19
Mit ertesz szezonra felujitas alatt!


meg elezni 1x1-re vagy 1x2 re..s tenni ra egy waxot???

Ha ez akkor csonald meg mindkettot es probalgasd amelyik bejon azzal menj!
Előzmény: (Darkosz46 210300)
simanias8
22 élménybeszámolót írt
22
4 éve tag
2020.12.17. 20:40
Bocs, előbb néhány betű összecserélődött s-d, felesleges Ő, hiányzó a.
Én egy Techno 100-assal hasítottam évekig, ami olyan mintha egy repülőgép szárnyából törték volna le. Láttam ilyennel gyorsabbat. De hát mindenki a saját elképzelése szerint akarja kitörni a nyakát. Hajrá!
Előzmény: (simanias8 210308)
simanias8
22 élménybeszámolót írt
22
4 éve tag
2020.12.17. 20:28
Mi lenne ha nem a félprofiktól és félamatőröktől érdeklősnél a Papa egyenes, ám príma csomómentes kőrisfa lécéről?????
Itt sokszázezer forintról van szó. Keress egy szakedzőt. Mutasd meg, már amit csinálsz a hóban, plusz egy-két húszezrest, és hallgass rá. De azé mond meg hol akarsz: hóban, kezelt, kezeletlen, jeges, buckás, görgeteges pályán, hogyan: lassan, gyorsan, egyenesen, kanyarsízve, mogulozva, ugratózva, versenyezve, csak élvezgetve.
A magasságod és a tudásod: ismerősőöm két nap alatt megtanult síelni, 190 cm, 120 kg, 100 cm snowbladen (nem bitonsági csattos), mert azt ajánlotta németnyelvű oktató. Megy mint állat (az elérhető végsebesség csak a világkupában fontos! de zon kívül nem is fizetik ki a károkat) nem fájnak a térdei, én nem lép le a lécről a túlzott kanyarsebesség miatt. Ami még versenyzőknél is előfordul.
Nem kell rámhallgatni. Csak aztán mehetsz az 1000 méteres pályára két cipővel és három léccel.
Előzmény: (Darkosz46 210300)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Peter Szekely
360 élménybeszámolót írt
360
9 éve tag
2020.12.17. 18:44
188 cm testmagassághoz szerintem nagyon rövid a 140 centis léc.
Előzmény: (Darkosz46 210300)
Darkosz46
1 élménybeszámolót írt
1
3 éve tag
2020.12.17. 18:15
Sziasztok Fórumozók!
Egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy ti melyiket választanátok a 2 opció közül. Akad egy 160 cm-es nagyon merev Rossignol léc, édesápámé volt, Illetve egy 140-es flexibilisebb TechnoPro amivel fiatalkoromban csapattam évekkel ezelőtt. Én 188 cm vagyok és 90 kg. Azt olvastam hogy a kis léccel lassabb lennék, viszont szeretek őrültködni, rámenni ugratókra, illetve buckás pályán kifejezetten nem élveztem multkor a nagyon merev lécet. A kérdés ti melyiket ajánlanátok a szezonra felújíttatni.:D
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.