Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Koronavírus-járvány topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bélapó
1432 élménybeszámolót írt
1432
18 éve tag
2020.12.22. 06:31
Mint ahogy a svájci topikban írtad, ez csak keveseknek adatott meg! Én nyugdíjas vagyok, a karantén nem gátol, az árszínvonal már elgondolkodtat, de a legnagyobb visszatartó erő, a síelés "tömegsport"! Napközben még csak elvagyok egyedül, de a reggelek és esték magánya a megszokott társaság nélkül nagyon riasztó! (attól eltekintve, hogy veszélyeztetett korban vagyok és jobb ha a fenekemen maradok.)
Előzmény: (Stani 210368)
Stani
5439 élménybeszámolót írt
5439
Admin
2020.12.21. 22:26
A kasszánál nem kérnek állampolgárságit, mindenféle jegyet árusítanak majd (tehát nem csak egynapos bérleteket).

A szállásfoglalás már nehezebb dió, a legtöbb ugyanis zárva, csak néhányan vannak nyitva, hivatalosan üzleti utazóknak/munkásoknak, igazolt sportolóknak (tk) adhatnak ki szállást.

Amennyiben nem (szeretnél) tartozol a fenti kivételek közé, de Ausztriában kívánsz az ünnepek alatt síelni, úgy a legegyszerűbb, hogy a svájci Samnaunban foglalsz szállást, használod az ottani lifteket/oldalt, és amikor Ischgl is megnyit december 24-én akkor át tudsz oda is síelni (fizikálisan összekötve a két terep).

Én azt tapasztaltam, hogy az elmúlt napokban megnövekedett a nem osztrák rendszámú autók száma az osztrák síterepek környékén :) Tömegről természetesen nem beszélhetünk, de látható.

(Január 18. után elvileg turistáknak is megnyithatnak a szállások, talán egyszerűbb azt megvárni).
Előzmény: (- Marky - 210366)
- Marky -
753 élménybeszámolót írt
753
15 éve tag
2020.12.21. 21:44
Átjövök ide, hogy ne offoljam szét a svájci topikot, remélem Stani is követ :)

szóval soloban, vagy párban hogy tudnék mondjuk jövő héten Ausztriában síelni?
az egy dolog, hogy hazafelé nincs karantén, de hogyan tudok szállást foglalni és külföldiként síbérletet venni ott? elvileg ennek a lehetősége tiltott számomra, vagy rosszul gondolom?
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.