Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Melyik lécet válasszam? topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2020.12.26. 22:22
vagy már roggyant volt a léce hisz amint látjuk még az sem biztos, hogy mivel is csúszott :-)
Előzmény: (WéberF 210434)
WéberF
2039 élménybeszámolót írt
2039
17 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2020.12.26. 22:04
Kreischbergen ugyan hol tudtál olyan "kavicsba" akadni, ami hazavágta a kantnit? Vagy már nagyon tél vége volt, netán már a parkolóba akartál becsúszni? WFeri
Előzmény: (DrDobos 210431)
gaboca
3369 élménybeszámolót írt
3369
15 éve tag
2020.12.26. 21:17
A volt léced milyen hosszú volt? Csak mert mindenhol 14-es rádiuszt adnak meg rá, hossztól függetlenül..
A másik amit belinkeltél az szintben feljebb van 0.5ös titán réteg az előzőben, ez utóbbi már 0.8-as.
A kettő közötti eltérést, csak összevetés mutatná meg, vagy bejönne a keményebb, vagy soknak éreznéd, ha lehetőség van rá, béreld ki.
A kötés rögzítésnél van eltérés, legalább is elnevezésében, sok különbséget én nem látok a powerrail és a racetrack között

Kattints a képre a videó megtekintéséhez:


Kattints a képre a videó megtekintéséhez:
Előzmény: (DrDobos 210431)
fisch.PNG
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
DrDobos
8 élménybeszámolót írt
8
3 éve tag
2020.12.26. 20:05
Hali!

Sajnos a tavalyi utolsó Kreischberges napon tönkrement a lécem, szétszakadt a kantnim. :(

https://www.skiing.hu/shop/si-felszereles/silecek-szettek/fischer-rc4-superrace-sc-rc4-z11-siszett-12#competitive
Ilyen lécem volt, 150-es.

180cm vagyok, 75 kiló körül. Általában nagy tempót síelek, csak is kizárólag pályán. Használtban gondolkodom.

Ez a lécem volt, a kezdő(bb) Atomic lécem után vettem használtan. Egyszerűen imádtam. Legtöbbet piros-fekete pályákon játszok, néha nézek le a kék pályákra, a bemelegítésen kívül. Pont ezt imádom benne, hogy keményen oda tudtam tenni a piros pályán gyönyörűen ívre és húzni egy hatalmas félkört, de kis szlalomokra is tökéletes volt. (11es rádiusszal mondjuk nem is csoda..:D ) Tetszett továbbá, hogy nem az a kis laza volt hogy legurulok a völgybe, hanem oda kellett tenni neki:)

180 magas vagyok, így azt hiszem 160-165-ig kellene nézegetnem a léceket. A fentebb írtaknak megfelelően szeretnek egyel fejebb lépni:) Vagy egy Progressor léc? Amúgy nem ragaszkodok a Fischerhez, csak ezzel van jó tapasztalatom:)

Például, ez egy szinttel feljebb lenne, és jó lehet? Vagy ezek csak akkor derülnek ki, ha kipróbálnám?
https://www.skimag.com/.amp/gear/fischer-rc4-worldcup-sc-pro-2014

Előre is köszönöm szépen a segítséget nektek, üdv.!
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.