Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Koronavírus-járvány topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
hamoriarpi
202 élménybeszámolót írt
202
7 éve tag
2021.01.16. 14:12
Teljesen egyetértek! Én mindössze a saját lehetőségeimet szeretném tisztán látni, hogy tudjam - mivel kell kalkulálnom egy esetleges nyitás esetén.
Több helyről is február 8-át, maximum 15-ét hallottam vízválasztónak. Ha akkor nincs nyitás, akkor igen nagy esély van rá, hogy nem is lesz.
Előzmény: (- Marky - 210914)
- Marky -
753 élménybeszámolót írt
753
15 éve tag
2021.01.16. 13:35
Az oltások a siterepeket nem fogják kinyitni. Szerintem a franciák vagy elengedik a szezont, vagy nyitnak később, de akkor mindenkinek.

Az oltottsagnak ilyen jellegű előnye szerintem még nem lesz rövid távon.

A védettség ettől függetlenül egy fontos dolog
hamoriarpi
202 élménybeszámolót írt
202
7 éve tag
2021.01.16. 10:52
Köszönöm, akkor nyitott szemmel és füllel leszek.
Orvos vagyok, a második oltást 2 hét múlva kapom. Március végi, franciaországi sielésben reménykedünk, hazatérve karanténmentesen.
Múlt évben az orrunk előtt zárták Val Thorens-t. :(((((((((((((((((((((
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Bata Attila
2086 élménybeszámolót írt
2086
17 éve tag
2021.01.16. 03:06
Szia!

Még nincs.

Egyrészt még nagyon kevesen lehetnek beoltottak, vagyis megkapták a második kört 21 napon belül. És ezután 7 nappal lehet védettségről beszélni.

Másrészt jövő héten lesz ez a téma egy uniós megbeszélésen, utána már okosabbak leszünk.

Itt az oldalon mi is nagyon figyeljük a témát, többek között az un. vakcina útlevél esetleges bevezetését.
hamoriarpi
202 élménybeszámolót írt
202
7 éve tag
2021.01.16. 00:40
Sziasztok!
Van-e valakinek hiteles információja arra nézve, hogy a beoltottakra milyen hazautazási karantén-szabályozás vonatkozik?
Ugyanolyan, mint az átesettekre?
Link esetleg?
Előre is köszönöm!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.