Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Mátraszentistván Sípark topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
RM
873 élménybeszámolót írt
873
19 éve tag
2021.01.17. 19:23
Ma voltunk MSZI-n. Nagyon szuper volt, minden várakozásomat felülmúlta. :-)

Robin (sielok.hu) sítársnak hála, már nyitás előtt ott voltunk (hétvégén 8:30). Idén korábban mehet mindenki hétvégén. 3 órás jegyet vettünk.

Odafelé havazott. Pásztótól havas úton mentünk fel. Útközben egy árokba csúszott autót is kitoltunk. (Délutánra már el volt takarítva az út.)

Előreváltott jegyet átvettük 8-kor. (Igazából másik kasszánál sem volt óriási sor ... Elővételes egyedül én voltam nyitáskor. ) Nem akartam kockáztatni, hogy oda megyünk és nincs jegy. De talán felesleges volt az aggodalom és 350Ft/250Ft felnőtt/gyerek forintba került pluszban a netes vásárlás. 1000Ft/kártya kaukció be volt készítve, ezt kp-ban kell adni, aztán ha leadod a kártyát visszaadják ...

Első órában az ülőszékesen és a hosszú kék pályán pörögtünk. Semmi sor. Frissen ratrakolt, púderhavas pálya, jó sielok.hu-s társaság (most rendes fradista, nem újpesti mint múltkor :-) )... Kell ennél több? 9:30-tól elindultak a csákányos liftek is. Szépen eloszlott a tömeg a lifteknél, 5 perc alatti marad végig (11:30) a várakozási idő. A piros pályán nem voltak sokan, a széles kéken azért kerülgetni kellett a népeket 10 után ...

Összességében szuper 3 órát töltöttünk kint. :-) Aki teheti menjen, amíg ilyen jó síidő van ... ;-)

Megj.: Pályán nem fotóztam, ahhoz túl jó volt, hogy csúszás helyett álldogáljunk. :-)000
Előzmény: (Djulia 210940)
si4.jpg
si3.jpg
si2.jpg
si1.jpg
Djulia
4 élménybeszámolót írt
4
5 éve tag
2021.01.17. 15:49
Sziasztok!

Ma milyenek voltak a pályák?
Holnap nyitva lesznek?
Gondolom éjjel hóűágyúzzák és kezelik a pályákat, ugye?
Köszönöm a választ.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.